Od dzisiaj, klienci galerii mogą korzystać z nowej przestrzeni w Galerii Galena!

Właśnie otworzyliśmy dla Was Świetny Pokój, czyli chilloutowy lokal o charakterze książkodzielni, miejsca dla Was do chwilowego odpoczynku przy książce czy prasie, miejsca z ciekawymi elementami sztuki. Świetny Pokój wyposażyliśmy w biblioteczkę z książkami, które klienci galerii mogą poczytać na miejscu lub je pożyczyć czy wymienić w zamian za książki z własnego księgozbioru.

Świetny Pokój znajduje się pomiędzy salonami Time Trend i YES (poziom 0), czekamy na Was!

W związku z otwarciem Świetnego Pokoju, przygotowaliśmy też dla Was Konkurs „Projektowanie na ścianie”, który polega na zaprojektowaniu wielkoformatowej grafiki, jaka miałaby się znaleźć na ścianie Świetnego Pokoju. Projekty graficzne można wysyłać do nas do 16 października br., które kolejno zostaną opublikowane na profilu galerii na Facebooku, gdzie w dniach 18-20 października br. odbędzie się głosowanie typujące pięć najlepszych projektów. Spośród wytypowanych pięciu prac konkursowych, zostaną wyłonione trzy zwycięskie projekty graficzne.

Najwyżej oceniony projekt zostanie wydrukowany i przeniesiony na ścianę Świetnego Pokoju, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci Bonu wycieczkowego ITAKA o wartości 3250 zł do wykorzystania w Biurze Podróży ITAKA w Galerii Galena. Dwa kolejne projekty zostaną wydrukowane i wyeksponowane w Świetnym Pokoju w formie plakatu, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci Bonu wycieczkowego ITAKA o wartości 1250 zł (2. miejsce) oraz 1000 zł (3. miejsce) do wykorzystania w Biurze Podróży ITAKA w Galerii Galena. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są tutaj: ŚWIETNY POKÓJ | KONKURS „Projektowanie na ścianie” – Centrum Handlowe Galena w Jaworznie (galeriagalena.pl)