galena www

Galena Galeria

Galeria Galena to pierwsze centrum handlowe w Jaworznie. Zlokalizowana w centrum miasta galeria zapewnia mieszkańcom Jaworzna i okolicznych miejscowości atrakcyjną ofertę handlową, usługową oraz rozrywkową. Galeria Galena to ponad 100 punktów handlowo-usługowych, 6-salowe kino, klub fitness, kręgielnia oraz strefa restauracyjna. Klienci korzystają z bezpłatnego parkingu, który mieści 835 samochodów.
Powierzchnia handlowa Galerii Galena to 31 tys. m2. Operatorem spożywczym galerii jest Carrefour, który zajmuje ponad 5 tys. m2. Ofertę modową zapewniają popularne marki polskie i zagraniczne – H&M, Reserved, Reserved Kids, Mohito, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Deichmann, CCC. Jest również Empik, Smyk oraz Rossmann. Produkty ze świata elektroniki klienci mogą nabyć w salonie RTVEuroAGD. Strefę rozrywki w Galerii Galena tworzą: 6-salowe Multikino, fitness klub Fabryka Formy oraz kręgielnia.
Galeria Galena powstała w ramach projektu rewitalizacji terenu po kopalni KWK Kościuszko. Inwestycja ta wzbogaciła jakość oferty handlowo-usługowej w mieście oraz zapewnia mieszkańcom Jaworzna i okolicznych miejscowości nową przestrzeń kulturalno-rozrywkową.
Inwestycja Galeria Galena otrzymała wsparcie finansowe w postaci pożyczki w wysokości 72 mln zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach inicjatywy Jessica.
Atutem nowego obiektu jest doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta –  tuż obok znajduje się Urząd Miasta, hala widowiskowo-sportowa oraz rekreacyjny teren miejski – Planty. Położenie galerii zapewnia bardzo dobry dojazd ze wszystkich dzielnic miasta, a także z sąsiednich miejscowości  (sąsiedztwo dróg krajowych S1, 79 i autostrady A4). Z dojazdem do galerii nie mają również osoby poruszające się transportem miejskim – przystanek autobusowy przy galerii obsługiwany jest przez 21 linii autobusowych.

REGULAMIN CENTRUM HANDLOWEGO GALERIA GALENA W JAWORZNIE

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych – monitoring

 

jessicaRegionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
Nazwa projektu: „Rewitalizacja terenu po KWK JAWORZNO poprzez budowę obiektu handlowo-usługowego – GALERIA GALENA przy ul. Grunwaldzkiej w Jaworznie”
Nazwa Beneficjenta: Galeria Galena Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
44-100 Gliwice, ul. Górnych Wałów 42
Przedmiotem inwestycji była rewitalizacja terenów poprzemysłowych, znajdujących się w ścisłym centrum Jaworzna i nadanie im nowych funkcji gospodarczych, społecznych, kulturalno – rozrywkowych i edukacyjnych.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania 6.2.3 „Rewitalizacja – JESSICA” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

0
sklepów
0
m2 powierzchni handlowej
0
miejsc parkingowych