ZAPROJEKTUJ ŚCIANĘ DO ŚWIETNEGO POKOJU – NOWEJ PRZESTRZENI W GALERII GALENA

W związku z otwarciem w Galerii Galena nowej przestrzeni – Świetny Pokój, przygotowaliśmy dla Was Konkurs „Projektowanie na ścianie”, który polega na zaprojektowaniu wielkoformatowej grafiki, jaka miałaby się znaleźć na ścianie Świetnego Pokoju.

Weź udział w naszym konkursie i miej udział w wystroju przestrzeni Świetnego Pokoju!

W celu wzięcia udziału w Konkursie należy:

  • w dniach 04-14.10.2022 r. do godz. 15:00 dokonać Zgłoszenia Konkursowego, wysyłając wiadomość e-mail na adres mailowy swietnypokoj@panova.pl zawierającą informację o chęci wzięcia udziału w Konkursie wraz z uzupełnionym Formularzem Zgłoszeniowym (Formularz Zgłoszeniowy do pobrania poniżej),
  • w odpowiedzi na niniejszą wiadomość e-mail, udostępnimy Ci dostęp do przestrzeni na wirtualnym dysku, na którą należy wysłać Pracę Konkursową,
  • Twoje zadanie polega na wykonaniu i dostarczeniu do 16.10.2022 r. na dedykowaną przestrzeń na wirtualnym dysku pracy artystycznej tj. projektu wielkoformatowej grafiki w formacie 273×367 cm (szer. x wys.) jaka miałaby się znaleźć na ścianie lokalu mieszczącego się w Galerii Galena Świetny Pokój w rozszerzeniu tif lub pdf (wytyczne do projektu: przestrzeń kolorystyczna cmyk, min. 80 dpi, bez spadów, projekt w skali 1:1) oraz podglądu pracy projektowej w rozszerzeniu jpg.

W dniach 18 – 20 października, na naszym profilu na Facebooku® (o tutaj) odbędzie się głosowanie, które wskaże 5 Prac Konkursowych z największą liczbą reakcji.

Spośród 5 Prac Konkursowych, które otrzymały najwięcej reakcji od Użytkowników Facebooka®, wyłonimy 3 najbardziej pomysłowe, kreatywne i najlepsze pod kątem estetyki projekty.

Najwyżej oceniony projekt zostanie wydrukowany i przeniesiony na ścianę Świetnego Pokoju, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci Bonu wycieczkowego ITAKA o wartości 3250 zł do wykorzystania w Biurze Podróży ITAKA w Galerii Galena.

Dwa kolejne projekty zostaną wydrukowane i wyeksponowane w Świetnym Pokoju w formie plakatu, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci Bonu wycieczkowego ITAKA o wartości 1250 zł (2. miejsce) oraz 1000 zł (3. miejsce) do wykorzystania w Biurze Podróży ITAKA w Galerii Galena.

Świetny Pokój to lokal o charakterze książkodzielni, miejsca do chwilowego odpoczynku przy książce czy prasie, miejsca z ciekawymi elementami sztuki. Świetny Pokój wyposażony został w biblioteczkę z książkami, które klienci galerii mogą poczytać na miejscu lub je pożyczyć czy wymienić w zamian za książki z własnego księgozbioru. Świetny Pokój znajduje się pomiędzy salonami Time Trend i YES (poziom 0).

Z wielką ciekawością czekamy na Wasze projekty!

___________________________________________

Mamy werdykt!

Zanim jednak wyniki, chcielibyśmy Wszystkim Uczestnikom konkursu podziękować za niesamowite projekty! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej kreatywności, różnorodności projektów i umiejętności graficznych!

Spośród pięciu Prac Konkursowych, które uzyskały największą ilość Waszych głosów, Komisja Konkursowa wybrała trzech Zwycięzców, którzy otrzymują Bony Wycieczkowe ITAKA:

  1. Miejsce, za tą bajkową wizję i wyjątkową różnorodność barw, otrzymuje Pan Marian Folga! Bardzo cieszymy się, że praca Pana Mariana zostanie wyeksponowana na ścianie Świetnego Pokoju!
  2. Miejsce, za niesamowitą kompozycję i dopracowane szczegóły, otrzymuje Pani Małgorzata Pawlik!
  3. Miejsce, za spokój i harmonię jaka bije z tego projektu, otrzymuje Pani Patrycja Halota!

Serdecznie gratulujemy!

____________________________________________

Regulamin konkursu oraz Formularz Zgłoszeniowy dostępne są tutaj –