NAGRODY OD SERCA W GALERII GALENA!

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym Galeria Galena przygotowała dla swoich Klientów specjalną akcję walentynkową, w której do wygrania będą cenne nagrody dla par!

W dniach 12 oraz 13 lutego, w Galerii Galena odbędzie się akcja promocyjna zatytułowany ‘Nagrody od serca’, w której wygrać będzie można bardzo wartościowe nagrody! Punkty handlowe na terenie galerii zostaną podzielone na 3 grupy kolorystyczne: 💚Zielone, ❤czerwone oraz 💙niebieskie. Aby wziąć udział w zabawie należy dokonać zakupów (na kwotę min. 100 zł/zakup) w dwóch punktach handlowych, oznaczonych tym samym kolorem serca. Do każdego zakupu sprzedawcy będą dodawać połówkę serca w określonym kolorze. Z dwiema połówkami serca, tego samego koloru, oraz dwoma paragonami, z dwóch różnych punktów, na kwotę 100zł/paragon, należy udać się do Punktu Obsługi Akcji celem odbioru nagrody:

  • 💚 zestaw kosmetyków
  • ❤ zestaw czekoladek
  • 💙 gra planszowa

Ilość nagród jest ograniczona. Łącznie do wydania jest ich 300, z czego 150 zostanie rozdysponowanych 12 lutego i taka sama ilość dzień później. Znajdźcie swoje połówki serc – ‘Nagrody od serca’ czekają na swoich wybranków!

REGULAMIN AKCJI