Głosowanie na nadesłane w ramach konkursu „Projektowanie na ścianie” projekty graficzne trwa! Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za nadesłanie swoich niezwykłych prac, niesamowicie zaskoczyliście nas swoją kreatywnością!

Przypominamy, że w związku z otwarciem w Galerii Galena nowej przestrzeni – Świetny Pokój, organizowaliśmy dla Was Konkurs „Projektowanie na ścianie”, który polegał na zaprojektowaniu wielkoformatowej grafiki, jaka miałaby się znaleźć na ścianie Świetnego Pokoju (szczegóły na ŚWIETNY POKÓJ | KONKURS „Projektowanie na ścianie” – Centrum Handlowe Galena w Jaworznie (galeriagalena.pl)).

Wszystkie nadesłane Prace Konkursowe opublikowaliśmy na profilu Galerii Galena na Facebooku (TUTAJ) i teraz Was prosimy o pomoc w wyborze najlepszych projektów!

Użytkownicy Facebooka® w dniach 18 – 20 października (do godz. 16:00), mogą oddać swój głos na wybrany przez siebie projekt graficzny. Głosowanie wytypuje 5 Prac Konkursowych z największą liczbą reakcji.

Spośród 5 Prac Konkursowych, które otrzymały najwięcej reakcji od Użytkowników Facebooka®, wyłonimy 3 najbardziej pomysłowe, kreatywne i najlepsze pod kątem estetyki projekty.

Najwyżej oceniony projekt zostanie wydrukowany i przeniesiony na ścianę Świetnego Pokoju, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci Bonu wycieczkowego ITAKA o wartości 3250 zł do wykorzystania w Biurze Podróży ITAKA w Galerii Galena. Dwa kolejne projekty zostaną wydrukowane i wyeksponowane w Świetnym Pokoju w formie plakatu, a ich autorzy otrzymają nagrody w postaci Bonu wycieczkowego ITAKA o wartości 1250 zł (2. miejsce) oraz 1000 zł (3. miejsce) do wykorzystania w Biurze Podróży ITAKA w Galerii Galena.

___________________________________________

Mamy werdykt!

Zanim jednak wyniki, chcielibyśmy Wszystkim Uczestnikom konkursu podziękować za niesamowite projekty! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej kreatywności, różnorodności projektów i umiejętności graficznych!

Spośród pięciu Prac Konkursowych, które uzyskały największą ilość Waszych głosów, Komisja Konkursowa wybrała trzech Zwycięzców, którzy otrzymują Bony Wycieczkowe ITAKA:

  1. Miejsce, za tą bajkową wizję i wyjątkową różnorodność barw, otrzymuje Pan Marian Folga! Bardzo cieszymy się, że praca Pana Mariana zostanie wyeksponowana na ścianie Świetnego Pokoju!
  2. Miejsce, za niesamowitą kompozycję i dopracowane szczegóły, otrzymuje Pani Małgorzata Pawlik!
  3. Miejsce, za spokój i harmonię jaka bije z tego projektu, otrzymuje Pani Patrycja Halota!

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkie Prace konkursowe przedstawiamy Wam również tutaj:

Autor: Agnieszka Omirska
Autor: Aleksandra Radko
Autor: Dominika Zając
Autor: Julia Borkowicz
Autor: Justyna Wójtowicz
Autor: Małgorzata Pawlik
Autor: Maria Migas
Autor: Marian Folga
Autor: Mariusz Kaszowski
Autor: Miłosz Gałecki
Autor: Patrycja Halota
Autor: Piotr Kaczmarek
Autor: Wiktoria Mateja
Autor: Wiktoria Pietrzyk
Autor: Wojciech Szczot

Wszystkim Uczestnikom dziękujemy za udział i niezwykłe prace!