LOTERIA WYGRAJ WAKACJE

Od poniedziałku, 6 maja w Galerii Galena rozpocznie się Loteria ,,Wygraj Wakacje”, w której będzie można zagrać o voucher na wymarzone wakacje o wartości 10 000 zł. Codziennie przewidziane będą również nagrody natychmiastowe w postaci bonów podarunkowych na zakupy w Galerii Galena.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii?

📌 Loteria przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat.

📌 Zrób zakupy w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu).

📌 Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii) i odbierz od hostessy kupon loteryjny.

📌 Na jednej części kuponu znajdziesz zdrapkę – zdrap warstwę ścieralną i sprawdź, czy wygrałeś bon podarunkowy Galerii Galena na zakupy o wartości 50 zł. Jeśli wygrałeś – zgłoś się do Hostessy. Druga część kuponu loteryjnego zawiera miejsce na wpisanie Twoich danych. Wypisz czytelnie kupon, zaznacz wszystkie pola i koniecznie podpisz kupon.

📌 Zagraj o voucher na wakacje: wypełniony kupon loteryjny wrzuć do urny do dnia 26.05.2019r. , godz. 15.45.

📌 Losowanie vouchera o wartości 10 000 zł odbędzie się w Galerii Galena 26 maja o godz. 16.00. Obecność podczas losowania nie jest obowiązkowa – zwycięzca zostanie powiadomiony  o wygranej telefonicznie. Przy odbiorze nagrody głównej Uczestnik Loterii powinien mieć przy sobie dowody zakupu, na podstawie których brał udział w Loterii oraz dowód tożsamości ze zdjęciem.

Z loterii wyłączone są zakupy:  produktów i usług kantoru oraz banku, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych,  e-papierosów, zakupów dokonanych w aptece,  kart podarunkowych, doładowań telefonów,  transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłat raty kredytu regulowane w punktach świadczących tego typu usługi, wpłat i wypłat bankomatowych, zakupów dokonanych w systemie ratalnym, z zastrzeżeniem, że w Loterii będzie brana pod uwagę kwota raty zapłaconej w terminie sprzedaży promocyjnej.

Szczegóły dotyczące loterii znajdują się w REGULAMINIE.
W wersji wydrukowanej z Regulaminem można zapoznać się w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze administracji Galerii Galena.