5 czerwca rozpoczyna się w Galerii Galena konkurs, w którym można wygrać vouchery na wakacje: o wartości 4500 zł, 4000 zł oraz 3500 zł. Co należy zrobić, aby wygrać?
1. W dniach 5-24 czerwca zrób zakupy za min. 50 zł na jednym paragonie w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w Galerii Galena.
2. Przyjdź do jednego z dwóch punktów konkursowych, które znajdują się na pasażu przy wejściu głównym do galerii oraz na pasażu przy hipermarkecie Carrefour i zaloguj się do konkursu na ekranie multimedialnym. Zalogowanie się polega na podaniu swojego numeru telefonu oraz rejestracji paragonu (podanie sklepu i wartości paragonu). Po pierwszym logowaniu otrzymasz identyfikator, który ułatwi Ci logowanie następnym razem. Otrzymasz go sms-em.
3. Po zalogowaniu należy wykonać zadanie konkursowe, którym jest quiz o Galerii Galena i Jaworznie: test jednokrotnego wyboru składający się z 3 pytań. Poprawnych odpowiedzi należy udzielić w jak najkrótszym czasie. W dolnej części ekranu widoczne są kropki: 3 kropki to czas 30 sekund na odpowiedź, 2 kropki to już tylko 20 sekund, a 1 kropka to informacja, że zostało tylko 10 sekund na udzielenie odpowiedzi.
4. Każde wydane 50 zł na jednym paragonie = 1 quiz. Im więcej grasz, zbierasz więcej punktów na swoim koncie. Na przykład paragon o wartości 130 zł to 2 gry, paragon o wartości 248 zł to aż 4 gry. WAŻNA INFORMACJA: zachowaj wszystkie paragony, na podstawie których bierzesz udział w konkursie. W przypadku, gdy wygrasz, zostaną one dokładnie sprawdzone.
5. Codziennie pierwszych 25 osób, które uzyska 6 punktów, wygrywa wakacyjny gadżet: kolorowy słoik na napoje ze słomką.
6. Codziennie można uzyskać dodatkowe punktu w konkursie. Wystarczy śledzić profil Galerii Galena na FB, gdzie pojawiać się będą zadania konkursowe. Codziennie zostanie ukryty kod konkursowy, którego wprowadzenie na swoje konto za pośrednictwem ekranu multimedialnego w punkcie konkursowym zwiększa ilość punktów na koncie. Każdy kod to 2 punkty. Każdy kod jest dostępny przez 48 h i w tym czasie należy go zarejestrować.
7. Wielki Finał konkursu odbędzie się 25 czerwca w Galerii Galena. Wezmą w nim udział 3 osoby, które w trakcie trwania całego konkursu zbiorą jak najwięcej punktów.
8. Punkty konkursowe obsługiwane są przez hostessę, które odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące konkursu.
9. Szczegółowy regulamin znajduje się pod linkiem poniżej, jest także dostępny u hostess w punktach konkursowych oraz w biurze administracji Galerii Galena.
10. Powodzenia!

REGULAMIN