Świętujemy ósme urodziny Galerii Galena!

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada zapraszamy Was na Finał Loterii Urodzinowej! Podczas losowania o godz. 18:00 dowiemy się, do kogo powędrują nagrody główne – samochód KIA Picanto oraz karty podarunkowe o wartości 2 000 zł oraz 1 000 zł! 🎁

Jeśli jesteś już Uczestnikiem akcji, to koniecznie przyjdź, zabierając ze sobą dowód osobisty oraz zarejestrowane paragony. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w aplikacji loteryjnej, to nic straconego – wciąż masz czas na zakupy do soboty (do godz. 17:00) i udział w naszej zabawie. Wystarczą zakupu za min. 50 zł,  kliknięcie w ikonę widgetu loteryjnego (znajdziesz go w prawym dolnym rogu ekranu), założenie konta Uczestnika, wgranie zdjęcia paragonu i gotowe!

O szczegółach loterii przeczytasz tutaj | Zakupy i w drogę! Szczegóły Loterii Urodzinowej

Ale zanim uroczyste losowanie i wręczanie nagród głównych, z okazji 8. urodzin w godz. 14:00 – 18:00 szykujemy dla Was także wspaniałe atrakcje!

🔸 Kreatywny konkurs plastyczny dla dzieci z nagrodami w postaci kart podarunkowych do SMYKa.
🔸 Ekofantastyczne przedstawienie kukiełkowe – koniecznie przyjdź i zobacz bajkę o Zielonym Kapturku w zupełnie nowej, wyjątkowej odsłonie.
🔸 Koncertowe bity i hity urodzinowe. Covery znanych i lubianych hitów zagra dla Was Grajmofon.
🔸 Występ taneczny podopiecznych Akademii Tańca Elite z Jaworzna – wielokrotnie nagradzanych solistek – Agaty Rzędzickiej i Alicji Kulon.
🔸 Oraz 1000 urodzinowych, pysznych babeczek do posmakowania!

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Dodatkowo podczas eventu przy scenie wydawane będą urodzinowe upominki, a w zasadzie mnóstwo urodzinowych upominków! Karty Podarunkowe do Greenpoint, Wyjątkowego Prezentu, Vital Strefa Zdrowego Życia, Prestige Garage, darmowe bilety do Multikina, voucher usługowy do Helkusa, darmowe kupony do Pizzy Hut i do McDonalds, prezenty od Perfumerii Douglas oraz mnóstwo gadżetów od naszych najemców – Reporter Young, Carrefour, Crazy Bubble, Fielmann, Tedi. Ponad to nasi najemcy, przygotowali dla Was urodzinowe rabaty i promocje! Śmiało – korzystajcie, bo to jedyna taka okazja!

O godz. 18:00 nastąpi losowanie nagród głównych! Obecność obowiązkowa!

Bądźcie razem z nami i wspólnie zaśpiewajmy STO LAT! 🎉 🧁 Do zobaczenia już w sobotę!

Zapoznajcie się z harmonogramem urodzin i wpadajcie! Nie może Was tutaj zabraknąć ! Oczywiście, wszystkie atrakcje dostępne będą całkowicie bezpłatnie.