Listopad w  Galerii Galena jest miesiącem wyjątkowym – już po raz ósmy zapraszamy do wspólnego celebrowania naszych urodzin! Ale zanim zaśpiewamy sto lat i zjemy pyszne urodzinowe babeczki, czas na loterię z mnóstwem nagród!

W tym roku, przygotowaliśmy dla naszych klientów loterię, gdzie codziennie za zakupy rozdajemy karty podarunkowe o nominałach 50, 100, 200 oraz 400 złotych a w finale nagrody główne: samochód KIA Picanto (nagroda I stopnia) oraz karty podarunkowe: o wartości 2.000 zł (nagroda II stopnia) lub 1.000 zł (nagroda III stopnia)!

Co należy zrobić, by odjechać z galerii nowiutkim samochodem lub z kartą podarunkową na kolejne zakupy?

1. W dniach od 6 do 25 listopada 2023 r.  zrób zakupy w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu). Zakupów objętych promocją możesz dokonywać w godzinach otwarcia pasażu handlowego galerii z zastrzeżeniem, iż sprzedaż promocyjna w dniu 25.11.2023 r. prowadzona będzie do godz. 17:00.

2. Zachowaj dowód zakupu!

3. Wejdź na stronę www.galeriagalena.pl na komputerze, tablecie lub telefonie komórkowym.

4. Kliknij w ikonę widgetu loteryjnego (znajdziesz go w prawym dolnym rogu ekranu) i załóż konto Uczestnika w Aplikacji Loteryjnej. Możesz również zeskanować telefonem kod QR (znajdziesz go na terenie galerii na wszystkich materiałach promujących loterię), który automatycznie przekieruje Cię do Aplikacji Loteryjnej.

5. Zapoznaj się z regulaminem i wybierz sposób rejestracji. Jeśli wybierzesz logowanie za pomocą numeru telefonu albo adresu e-mail, otrzymasz hasło do Konta, jeśli będziesz logować się za pomocą konta Facebook lub Google, zostaniesz automatycznie zalogowany do Konta.

6. Uzupełnij wszystkie dane (imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy) i zaznacz wymagane zgody (dane podajesz tylko raz, podczas pierwszej rejestracji).

  • Na każdym etapie korzystania z aplikacji możesz skorzystać z pomocy przez CHAT „POMOC” – daj nam tylko kilka chwil na odpowiedź. CHAT jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00 (z wyjątkiem dnia 11.11.2023 r.)
  • W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod tel.: 22 698 58 88

7. Po zalogowaniu się do Konta możesz dokonywać Zgłoszeń loteryjnych poprzez załączenie zdjęcia dowodu zakupu i naciśnięcie przycisku „Graj”. Zgłoszenia możesz dokonać od dnia 6.11.2023 r. do 24.11.2023 r. od poniedziałku do soboty (z wyłączeniem dnia 11.11.2023 r.) w godzinach otwarcia pasażu handlowego oraz dnia 25.11.2023 r. w godzinach od 9:00 do 17:15.

8. Za zgłoszenie dowodu zakupu promocyjnego o wartości stanowiącej wielokrotność kwoty 50 zł Uczestnikowi przyznawane są odpowiednio:

  • Zakup promocyjny o wartości 50,00 zł – 99,99 zł – 1 szansa na Nagrody;
  • Zakup promocyjny o wartości 100,00 zł – 149,99 zł – 3 szanse na Nagrody;
  • Zakup promocyjny o wartości 150,00 zł – 199,00 zł – 5 szans na Nagrody;
  • Zakup promocyjny o wartości 200,00 zł i więcej – 7 szans na Nagrody;

9. W czasie trwania Loterii możesz dokonać dowolnej liczby zgłoszeń pamiętając, że:

  • jednorazowo (na jednym zdjęciu) możesz dodać zdjęcie wyłącznie jednego dowodu Zakupu promocyjnego,
  • jeden numer dowodu Zakupu promocyjnego możesz zgłosić w Loterii wyłącznie jeden raz.

W RAZIE POTRZEBY SKORZYSTAJ Z POMOCY HOSTESSY!

Chcesz zawalczyć o nagrody w Loterii Urodzinowej, a nie wiesz, jak dokonać zgłoszenia loteryjnego?

Nasze hostessy Ci w tym pomogą! Oprócz pomocy przy rejestracji i wysłaniu zgłoszenia, dodatkowo wręczą Ci ulotki zawierające wszystkie informacje wraz z instrukcją, jak wziąć udział w loterii! Krok po kroku!

👉 Hostessy spotkasz przez cały czas trwania loterii, od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00 (z wyjątkiem dnia 11.11.2023 r.) przy stanowisku loteryjnym na pasażu przy wejściu głównym do galerii.

WYGRAŁEŚ NAGRODĘ DZIENNĄ? SPRAWDŹ JAK JĄ ODEBRAĆ

W przypadku wygrania Nagrody dziennej w Loterii (tj. karty podarunkowej o wartości 50, 100, 200 lub 400 zł) otrzymasz wiadomość e-mail/SMS zawierającą kod (identyfikator i PIN) do odbioru nagrody w kartomacie (automacie do zakupu kart podarunkowych, mieszczącym się na pasażu galerii, przy salonie Wojas). Informacja o wygranej wraz z kodem odbioru nagrody zapisuje się również na Twoim koncie w Aplikacji. Przy odbiorze nagrody na ekranie giftomatu wybierz „Paczka firmowa” a następnie wpisz otrzymany kod odbioru nagrody (Identyfikator i PIN). Po wykonaniu tych czynności z giftomatu wysunięta zostanie karta podarunkowa doładowana wygraną kwotą. Jeden kod odbioru wygranej może być wykorzystany wyłącznie 1 raz.

Pamiętaj, że bez względu na wynik losowania nagród dziennych, możesz zdobyć nagrody główne tj. samochód KIA Picanto oraz 2000 zł i 1000 zł w postaci przedpłaconych kart podarunkowych Galerii Galena!

Losowanie nagród głównych Loterii odbędzie się 25 listopada o godz. 18:00. Obecność na losowaniu finałowym jest obowiązkowa, zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem oraz wszystkie dowody zakupów zgłoszone w Loterii.

Na dzień finału przewidujemy pyszne babeczki oraz liczne atrakcje, więc już dziś zapisz sobie tę datę w kalendarzu!

______________________________________________________________________________________________

Loteria przeznaczona dla osób fizycznych, które ukończyły 18 lat.

Aby wziąć udział w Loterii należy w czasie trwania loterii (6-25 listopada 2023 r.) dokonać zakupu towarów/usług objętych Loterią za kwotę min. 50 zł na jednym dowodzie zakupu.

Sprzedaż promocyjna trwa od dnia 6.11.2023 r. do 25.11.2023 r. w godzinach otwarcia pasażu handlowego galerii z zastrzeżeniem, iż sprzedaż promocyjna w dniu 25.11.2023 r. prowadzona będzie do godz. 17:00.

Produkty wyłączone z loterii:  Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie towary i usługi dostępne w punktach sprzedaży na terenie Galerii (także Action, Decathlon i Maxi Zoo) z wyłączeniem zakupów dokonanych w sklepie Carrefour, produktów i usług kantoru oraz banku, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, punktów sprzedaży e-papierosów (m.in. sklepy: IQOS, Trade Tobacco, EVAPIFY, Inspiration Store), zakupów dokonanych w aptece, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, doładowań telefonów, transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłat raty kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi (m.in. banki), zakupów dokonanych w systemie ratalnym (z zastrzeżeniem zapisów w § 9 pkt 4 regulaminu Loterii), kart podarunkowych, wpłat i wypłat bankowych. Regulamin dostępny w Aplikacji loteryjnej, na stronie www.grzegrzolka.com oraz w Biurze Administracji Galerii Galena.

W Loterii nie mogą brać udziału oraz otrzymać nagród osoby, które nie ukończyły 18-stu lat oraz pracownicy: Organizatora tj. Grzegrzółka&Ko Sp. z o.o. z siedzibą ul. Janka Wiśniewskiego 13, 81-335 Gdynia, firm: P.A. Nova Management Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach oraz P.A. NOVA S.A. z siedzibą w Gliwicach, hostessy obsługujące Punkty Obsługi Loterii. Ponadto, w Loterii nie mogą brać udziału oraz otrzymać nagród: właściciele oraz pracownicy punktów sprzedaży znajdujących się na terenie Galerii Galena, pracownicy ochrony, serwisu sprzątającego i technicznego tej Galerii. W Loterii również nie mogą brać udziału oraz otrzymać nagród członkowie najbliższej rodziny wszystkich wymienionych wyżej. Członkami najbliższej rodziny w rozumieniu Regulaminu są: małżonkowie, dzieci, rodzice, rodzeństwo, przysposobieni oraz przysposabiający. Pracownikiem w rozumieniu Regulaminu jest zarówno osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę jak i osoba współpracująca na podstawie umowy cywilnoprawnej (np. na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia).

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu tel.: 22 698 58 88