Opis produktu

Od 1976 roku Decathlon wprowadza innowacje, aby uczynić sport dostępnym dla każdego. Twórcy fundamentów sieci: Benoît, Didier, Hervé, Nicolas, Stanislas i Stéphane, to pełni energii i zdrowego rozsądku pasjonaci kierujący się wizją Michela Leclercq. Opowiadają o początkach naszej firmy, która od momentu powstania obiegła świat dookoła, zwiększając swój stan zatrudnienia z 7 do 70 000 pracowników.

Pierwszy Decathlon otwiera swe podwoje 27 lipca 1976 roku. Szybko okazuje się, że to bardzo oryginalny koncept: powierzchnia sprzedaży dedykowana wyłącznie sportowi to prawdziwa rewolucja dla użytkowników. Po raz pierwszy mogą oni w jednym i tym samym sklepie znaleźć niezwykle szeroki wybór wyposażenia sportowego w bardzo konkurencyjnych cenach.

W roku 1986 pojawiają się oficjalnie pierwsze produkty Decathlon: wymyślone, zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę. To początek historii Marek Pasji. To co czyni nas wyjątkowymi to nasze Marki. Tworzymy, projektujemy i produkujemy własne produkty. Obecnie posiadamy ponad 20 Marek Decathlon, każda dedykowana dla innego sportu.