Opis produktu

GRAVITACJA to nowe, wyjątkowe miejsce na jaworznickiej mapie rozrywki. To miejsce w którym atrakcje, pozytywne wibracje i aktywny relaks będą przyciągać silniej niż….GRAVITACJA.
Na powierzchni 1500 m2 oddajemy do Państwa dyspozycji :
– nowoczesną, w pełni zautomatyzowaną kręgielnią;
– stoły bilardowe;
– bar z szerokim asortymentem napojów alkoholowych i bezalkoholowych;
– część rozrywkową z parkietem, nowoczesnym systemem nagłośnienia i oświetlenia, konsolą DJ oraz wieloosobowymi lożami;
– strefę lunch oraz szeroki wybór przekąsek z naszej kuchni (ciabatty, pizza, sałatki).

Dodatkowo na 250 m2 powierzchni powstaje salon gier, gdzie zarówno mali i duzi będą mieli okazję zmierzyć się na grach zręcznościowych i symulatorach.

Z chęcią udostępniamy jedną z naszych stref do przeprowadzania szkoleń, prezentacji czy spotkań biznesowych. Istnieje możliwość skorzystania z projektora, nagłośnienia oraz bezprzewodowego internetu. Na mniejsze spotkania oddajemy również do Państwa dyspozycji VIP room. Gravitacja to miejsce gdzie mogą Państwo zorganizować różnego rodzaju imprezy. Począwszy od turniejów bowlingowych prowadzonych przez doświadczonego konferansjera uwieńczonych rozdaniem pucharów, po imprezy tematyczne oraz biznesowe spotkania. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb a każdego naszego klienta traktujemy bardzo indywidualnie.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebook’u, gdzie znajdą Państwo praktyczny poradnik bowlingowy https://www.facebook.com/gravitacjajaworzno
Dla spragnionych wrażeń klubowych przygotowaliśmy poradnik barmański na stronie Klub Gravitacja https://www.facebook.com/klubgravitacja, a dodatkowo imprezy w każdą sobotę.