Opis produktu

HOUSE – marka dźwięków i młodości. Kreatywna, odważna i bezkompromisowa.
Zainspiruje Cię rytmem, pozwoli odnaleźć własny styl. Jeśli kochasz dobrą muzykę, wolność i spontaniczną zabawę – jesteśmy dla Ciebie.
Obecnie pod marką HOUSE działa 210 salonów w Polsce i 115 za granicą.

Marka HOUSE to cztery linie o odrębnych charakterach – dwie damskie i dwie męskie.

Linie damskie:
CASUAL FASHION
Propozycja dla kosmopolitek, które uwielbiają łączyć różne style, a ubiorem podkreślają swoją osobowość. Linia inspirowana trendami ze światowych wybiegów, z wyraźnym naciskiem na oryginalne i modne detale.
STREET CHIC
Linia dla aktywnych dziewczyn, które lubią dobrze się bawić i eksperymentować z modą. To miks najnowszych miejskich trendów ze sportowymi akcentami i modnymi gadżetami.

Linie męskie:
URBAN HERITAGE
Połączenie miejskiego casualu z akcentami rockowymi i szczyptą vintage. Dla wymagającego, otwartego faceta, który ma swój styl, podejmuje dojrzałe decyzje modowe, ceni wysoką jakość i dopracowane detale.
STREET & STYLE
Linia skierowana do modowych poszukiwaczy, którzy kompletując garderobę, lubią poszaleć, w lot łapią najnowsze trendy i zawsze są tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.Tu znajdą modę uliczną z elementami sportowymi, wyraziste wzory i kolory oraz najmodniejsze akcesoria.
Mocną stroną HOUSE jest denim – w różnych stylach i odsłonach, dla różnych osobowości, zawsze zgodnie z najnowszymi trendami.