W Galerii Galena trwa Wielka Loteria! Przyjdź do galerii w dniach 2-25 listopada, zrób zakupy za min. 50 zł i zagraj o jedną z 300 nagród natychmiastowych: bony podarunkowe na zakupy oraz nagrodę główną: RENAULT CAPTUR!
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii?
1.Loteria przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat.
2. Zrób zakupy w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu).
3. Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii) i odbierz od hostessy kupon loteryjny.
3. Na jednej części kuponu znajdziesz zdrpakę – zdrap warstwę ścieralną i sprawdź, czy wygrałeś bon podarunkowy Galerii Galena na zakupy o wartości 50 zł. Jeśli wygrałeś – zgłoś się do Hostessy. Druga część kuponu loteryjnego zawiera miejsce na wpisanie Twoich danych. Wypisz czytelnie kupon, zaznacz wszystkie konieczne pola i koniecznie podpisz kupon.
4. Zagraj o samochód: wypełniony kupon loteryjny wrzuć do urny do dnia 25.11.2017, godz. 18.45.
5. Losowanie nagrody głównej: samochodu Renault Captur odbędzie się w Galerii Galena 25 listopada o godz. 19.00. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa, Uczestnik loterii powinien mieć przy sobie dowody zakupu, na podstawie których brał udział w loterii oraz dowód tożsamości ze zdjęciem.
Z loterii wyłączone są zakupy:  produktów i usług kantoru oraz banku, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych,  e-papierosów, zakupów dokonanych w aptece,  kart podarunkowych, doładowań telefonów,  transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłat raty kredytu regulowane w punktach świadczących tego typu usługi, wpłat i wypłat bankomatowych.
Szczegóły dotyczące loterii znajdują się w Regulaminie
W wersji wydrukowanej z Regulaminem można zapoznać się w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze administracji Galerii Galena.