Zapraszamy do sklepu Vital – strefa zdrowego życia na wrześniowe zakupy pełne nowości i super promocji! Zadbaj o swoje zdrowie w odpowiedni sposób – sięgnij po produkty Dobre Konopie! Czy wiesz, że w kwiatostanach konopi siewnych (Cannabis sativa L.) występuje ponad 400 różnych organicznych związków chemicznych takich jak kannabinoidy, flawonoidy i terpeny (m.in. CBD, CBDA, CBC, CBG)? Zawiera CBD, który w przeciwieństwie do THC, nie ma działania psychotropowego, nie uzależnia, jest legalny i może pozytywnie wpływać na: układ nerwowy, układ trawienny, układ odpornościowy.

W ofercie:
– Cannabis Originals RAW – suplementy diety w formie olejku będące ekstraktami z kwiatostanów konopi siewnych, uzyskiwane w innowacyjnym procesie ekstrakcji nadkrytycznym CO2, bez oczyszczania i bez filtrowania.
– Nasiona konopne łuskane – doskonałe źródło białka, bogate w kwasy omega-3 
i omega – 6.
– Konopielka – herbatka, która posiada przyjemny ziołowy smak.

Sięgnij po nowości:
– Mieszanka do wypieku chleba z żurawiną „Upiecze ci się!” Pięć Przemian – zdrowy i prosty sposób na smaczny domowy chleb z chrupiącą skórką. Nie zawiera glutenu, drożdży, cukru, kukurydzy i zbędnych dodatków chemicznych.
– Suszona żurawina Pięć Przemian – bez glutenu i bez dodatku cukru, z dodatkiem soku jabłkowego. Posiada lekko cierpki, słodko – kwaśny smak. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

W super cenie:
– Olej lniany LenVitol Oleofarm za jedyne 17,99/500ml! Jest jednym z najzdrowszych olejów roślinnych. Powstaje tradycyjną metodą tłoczenia na zimno, co gwarantuje najwyższą jakość. Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych omega-3 i omega – 6.

Oferta ważna do 30.09.2019 lub do wyczerpania zapasów. Chcesz być na bieżąco? Polub nas na Facebooku