Jeśli śledzicie losy Kosmopolack’a który już od dwóch lat okrąża świat  na rowerze, na pewno nie umknęło Wam, że na początku sierpnia tego roku, Kosmpolack Maciej Wdowski dojechał do Tokio, gdzie w siedzibie Casio  przywitał go sam Kikuo Ibe – inżynier, który 36 lat temu pokazał światu pierwszy super wytrzymały zegarek G-SHOCK. Wizyta niemal zbiegła się z polską premierą nowego zegarka z linii MUDMASTER – modelu GG-B100. Sam Ibe postanowił wręczyć podróżnikowi ten wyjątkowy egzemplarz.

Dlaczego G-SHOCK MUDMASTER GG-B100? To model doskonale przystosowany do ekstremalnej wyprawy podróżnika. Tak jak cała linia, jest super odporny na wszelkie niekorzystne warunki, które Kosmopolack może napotkać na swojej drodze – błoto, deszcz, kurz i pył, wysokie czy też niskie temperatury. W czasie tak ekstremalnej wyprawy jakiej podjął się Kosmopolack łatwo o zagubienie się w podróży. Rolę nawigatora w nowym MUDMASTERZE GG-B100 sprawują dwie funkcje. Pierwsza do wskaźnik lokalizacji, który pokazuje odległość i kierunek do wcześniej zapisanego położenia, co pozwala na szybkie cofnięcie się do tego punktu i uniknięcie zabłądzenia na trasie. Kolejna to ‘nawigator’ – tzw. funkcja ścieżki. Dzięki synchronizacji Bluetooth cały profil przebytej trasy zostanie wyświetlony na mapie aplikacji. Zdjęcia trasy są automatycznie zapisywane w dzienniku śladów, a to daje możliwość analizowania poszczególnych etapów podróży w późniejszym czasie.

Czy Maciej Wdowski zostanie pierwszym człowiekiem, który rowerem przemierzy cały świat? Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości i trzymamy za niego kciuki!

Zegarek G-SHOCK MUDMASTER GG-B100  jest dostępny w salonach Time Trend i na timetrend.pl