Druga książka -50%

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury! Serdecznie zapraszamy!

„A gdy znów się spotkamy” Kristin Harmel

Emily zdaje się, że straciła wszystko… do momentu, gdy dzięki tajemniczemu obrazowi odnajduje to, czego zawsze pragnęła. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Baśka i Maks. Język polski nie z tej ziemi” Marcin Przewoźniak, Nikola Kucharska (ilustr.)

Jeśli spotykasz człowiekopodobne istoty, które udają rodziców i nauczycieli i mówią do ciebie niby po polsku, ale jednak szyfrem, to najwyraźniej ktoś tu jest nie z tej ziemi!

Dzięki tej książce rozszyfrujesz język otaczających cię zewsząd kosmitów oraz… nie kupisz kota w worku i nie zostaniesz wystawiony do wiatru. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Diuna. Cykl Kroniki Diuny. Tom 1 (wydanie filmowe 2024)” Frank Herbert

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Nowe wydanie z okładką nawiązującą do filmu.

Książkę kupicie w Księgarni Świat Książki. Salon znajduje się naprzeciwko H&M i nieopodal Apartu.

„Do trzech razy śmierć” Jenny Blackhurst

Najnowsza książka Jenny Blackhurst, młodej gwiazdy brytyjskiego thrillera, autorki m.in. takich bestsellerów jak „Czarownice nie płoną” czy „Córka mordercy”.

Jedna z sióstr jest policjantką. Druga oszustką. Obie są podejrzane.

„Jeden dzień (wydanie serialowe)” David Nicholls

Ona – zakompleksiona idealistka w grubych okularach. On – superprzystojniak z poczuciem, że świat należy do niego. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. Jemu natychmiast udaje się to, o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on raczej nie.

„Siostry pod wschodzącym słońcem” Heather Morris

Wojenna historia bohaterskich pielęgniarek, misjonarek i innych kobiet, które dają z siebie wszystko, aby pomóc sobie nawzajem przeżyć kolejny dzień.

„Ucieczka” Grace Reilly

Wiedzą, że miłość prowadzi do złamanego serca, ale co jeśli może też oczyścić lód do ucieczki?

„Współczesny Dżentelmen” Meghan Quinn

Kiedy na drodze Wesa pojawia się piękna June Lacy, wiedza felietonisty udzielającego panom porad dotyczących życia, mody i związków okazuje się kompletnie bezużyteczna. Specjalista od spraw damsko-męskich musi zrewidować własne przekonania. Wikła się w intrygę, wskutek której może odnieść ogromny zawodowy sukces… za cenę miłości życia. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Zapomniane na śmierć” Nora Roberts

Nowy thriller z bestsellerowej serii New York Times Oblicza śmierci.

Detektyw Eve Dallas przeszukuje mroki przeszłości, aby znaleźć zabójcę.

Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Zapomniane niedziele” Valerie Perrin

Wzruszająca i pełna humoru opowieść o tym, co jest, i o tym, co bezpowrotnie minęło.

Historia dramatycznej miłości oraz przyjaźni, która łączy pokolenia i buduje nieprawdopodobne mosty. Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.