-50% na drugą książkę! Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

„Dom w Riverton” Kate Morton

Choć zdarzają się tragedie, po których załamuje się wszystko, trzeba jakoś żyć – dzień za dniem, powoli oddalając się od przeszłości…
Co jednak, jeśli przeszłość nie chce pozwolić o sobie zapomnieć? I by spokojnie umrzeć, trzeba będzie jeszcze raz przenieść się w czasy, które odeszły na zawsze…?

Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„If the shoe fits. Zanim wybije północ” Julie Murphy

Romantyczna opowieść Julie Murphy, autorki bestsellerowych hitów, to zabawna, optymistyczna i wzruszająca historia o miłości, akceptacji i wierze, że każdy zasługuje na szczęście.

Najnowszą powieść Julie Murphy kupicie w Księgarni Świat Książki w promocji „Druga książka -50%”.

„Lato w pionierskiej chuście” Katierina Silwanowa, Jelena Malisowa

Lato 1986. Obóz pionierski „Jaskółka”. ZSRR.
Szesnastoletni Jura przyjeżdża do „Jaskółki” co roku, już od paru lat. Zna tu wszystko i wszystkich. Po kolejnym turnusie nie spodziewa się więc niczego ciekawego. A jednak już pierwszego dnia okazuje się, że ostatnie lato spędzone wśród pionierów będzie naprawdę wyjątkowe.

Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Niebo i ziemia” Nora Roberts

Zastępczyni szeryfa Ripley Todd wiedzie spokojne i satysfakcjonujące życie. Ma tylko jeden problem: jest obdarzona niezwykłymi mocami, które ją przerażają, i chociaż bardzo stara się je ukryć, nie potrafi nad nimi zapanować. Kiedy na wyspę przybywa MacAllister Brook, który ma zbadać pogłoski o czarodziejskiej magii, Ripley odnosi się do niego z wrogością. Ale to właśnie ona rzuca na Allistera najpiękniejszy czar, który może się jednak rozwiać, gdy na wyspę powróci zło.

Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Nocny dom” Jo Nesbo

Po tragicznej śmierci rodziców czternastoletni Richard Elauved trafia do zapyziałego miasteczka Ballantyne, gdzie zamieszkuje z ciotką i wujem.
W szkole musi mierzyć się z opinią wyrzutka, a gdy znika jego kolega z klasy Tom, Richard zostaje głównym podejrzanym.

Książkę kupicie w Księgarni Świat Książki. Salon znajduje się nieopodal Lodomanii, naprzeciwko H&M.

„Pół na pół” Steve Cavanagh

Jedna siostra ukryła się w łazience i stamtąd zadzwoniła na 911.
Druga stała nad bestialsko okaleczonymi zwłokami ojca i wybrała ten sam numer.
Kiedy zorientowały się, że w domu nie są same, zrozumiały też, że każda z nich będzie kolejnym celem. Tej drugiej, która stoi za drzwiami. Policja zgarnęła je obie. I teraz obie czekają na proces za tę samą zbrodnię. Każda twierdzi, że jest niewinna. Jedna z nich kłamie.

Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.

„Zabierz mnie ze sobą” David Levithan, Jennifer Niven

Bea i Ezra pochodzą z przemocowego domu. Pewnego dnia dziewczyna znika bez pożegnania. Nie zostawia bratu żadnej wiadomości, poza adresem mailowym schowanym w miejscu, w którym tylko on może go znaleźć. Rodzeństwo rozpoczyna korespondencję, która pomimo fizycznej odległości zbliża ich do siebie jak nigdy wcześniej.

Książka bierze udział w promocji „Druga książka -50%”.