Przyjdź do Galerii Galena w dniach 1-19 listopada, zrób zakupy za min. 50 zł i zagraj o jedną z ponad 400 nagród natychmiastowych oraz nagrodę główną: RENAULT FLUENCE!
1 listopada rozpoczyna się urodzinowa loteria Galerii Galena. Loteria przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Przez prawie 3 tygodnie Klienci galerii mogą wygrywać atrakcyjne nagrody oraz zdobywać kupony, które wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest samochód marki Renault. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii?
1. Zrób zakupy w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym paragonie fiskalnym; w loterii nie można wziąć udziału na podstatwie faktury VAT).
2. Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii) i odbierz od hostessy kupon loteryjny.
3. Na jednej części kuponu znajdziesz kod kreskowy – zeskanuj go w Czytniku Kodów i sprawdź, czy wygrałeś jedną z ponad 400 nagród natychmiastowych. Nagrody natychmiastowe to m. in. urodzinowe pendrive’y Galerii Galena, a także odtwarzacze mp3, słuchawki, expressy do kawy, tablety, blendery (szczegółowy wykaz nagród znajduje się w Regulaminie).
4. Zagraj o samochód: wypełnij kupon loteryjny i wrzuć go do urny do dnia 19.11.2016, godz. 17.50.
5. Losowanie nagrody głównej: samochodu Renault Fluence odbędzie się w Galerii Galena 19 listopada o godz. 18.00. Obecność podczas losowania jest obowiązkowa, Uczestnik loterii powinien mieć przy sobie dowody zakupu, na podstawie których brał udział w loterii oraz dowód tożsamości.
Z loterii wyłączone są zakupy: produktów i usług kantoru oraz banków, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych oraz e-papierosów, leków i środków farmaceutycznych, doładowań telefonów, transakcje zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcje dokonane w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłaty kredytu regulowane w punktach świadczących tego typu usługi, wpłaty i wypłaty bankomatowe.
Szczegóły dotyczące loterii znajdują się w Regulaminie
W wersji wydrukowanej z Regulaminem można zapoznać się w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze administracji Galerii Galena.