Regularna pielęgnacja czworonogów przyczyni się do zachowania ich zdrowia i szczęścia. Im większy komfort podczas takich zabiegów zapewnimy zwierzakom, tym chętniej będą się im poddawały, a rytuał spa może okazać się wspaniale spędzanym czasem, wspierającym więź między pupilem a opiekunem. Aby zapewnić nie tylko radość zwierząt, ale i ich opiekunów, Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę, w której znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria, pozwalające zadbać o psią i kocią higienę w domowym zaciszu.

W dniach 1 – 30 września 2022 przy zakupie minimum 3 dowolnych produktów z kategorii: pielęgnacja, szampony, szczotki i grzebienie, higiena kocia, żwirki, kuwety, podkłady i pieluchy, otrzymasz 20% rabatu.

Produkty można dowolnie mieszać. Oferta jest dostępna wyłącznie w sklepach stacjonarnych i nie łączy się z innymi ofertami i promocjami. Klienci, którzy zdecydują się na bezpłatne pobranie aplikacji, uzyskają stały rabat Friends* o wartości 5%, ważny aż do 30 czerwca 2023, który może łączyć się z innymi promocjami oferowanymi przez sieć. Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie www.maxizoo.pl/promocje-oferty/sklepy-stacjonarne/.

*Rabat Friends w wysokości 5% obowiązuje do 30.06.2023 r., dla posiadaczy aplikacji i konta Klienta Maxi Zoo. Nie obejmuje toreb na zakupy, bonów, kart podarunkowych oraz kosztów wysyłki. Może łączyć się z niektórymi innymi akcjami rabatowymi czy promocjami, z wyłączeniem indywidualnych rabatów, jak np. kupony, bony. Kwota Rabatu nie podlega wypłacie w gotówce ani uwzględnieniu po zakupie. Więcej informacji na Maxizoo.pl/Friends i u pracowników sklepu.