6 czerwca  odbędzie się kolejne spotkanie dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku do lat 5 w ramach działalności Klubu Mamy i Taty Galerii Galena. Odbędą się zarówno warsztaty psychoedukacyjne, jak również zajęcia fitness w Fabryce Formy. Tym razem Agnieszka Pałka poprowadzi zajęcia, których tematem będzie przedszkole: jak je wybrać, jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola i jak rodzice powinni przygotować się do tego ważnego wydarzenia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Bajkowym Labiryncie.
O godzinie 12.30 zapraszamy na zajęcia CrossFamily do klubu fitness Fabryka Formy, gdzie doświadczona terenerka poprowadzi zajęcia ruchowe, podczas których doskonale bawić będą się zarówno dzieci, jak i rodzice. Aby wziąć udział w zajęciach konieczne jest przyniesienie ze sobą stroju sportowego (w tym: obuwia na przebranie).
Warsztaty psychoeduakcyjne oraz zajęcia CrossFamily są bezpłatne. Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w wieku do lat 5. Podczas trwania warsztatów psychoedukacyjnych dzieci mogą bezpłatnie korzystać z sali zabaw Bajkowy Labirynt.
Ze względów organizacyjnych prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału w zajęciach na adres: spotkanie@galeriagalena.pl . W mailu prosimy podać rodzaj zajęć, w których chcecie Państwo uczestniczyć oraz wiek dziecka lub dzieci.
10.00 – 12.00 – warsztaty psychoedukacyjne w Bajkowym Labiryncie
12.30- 13.30 – zajęcia rodzinne fitness CrossFamily w klubie Fabryka Formy