Z okazji zbliżających się 6 urodzin Galerii Galena, w dniach 8 – 27 listopada przygotowaliśmy dla Was wyjątkową Urodzinową Akcję Promocyjną!

Każdego dnia trwania akcji, za zakupy w naszym centrum, czeka na Was 100 upominków: kupony do wybranych punktów naszej strefy gastronomicznej i rozrywkowej, bilety do kina Multikino, ekotorby, opaski monitorujące Xiaomi oraz bony podarunkowe Galerii Galena o nominale 50, 100 i 200 złotych.

To nie wszystko!

Dodatkowo możecie rejestrować paragony i w finale zawalczyć o nagrodę główną, czyli uwaga… aż 10 000 zł w postaci bonów podarunkowych Galerii Galena oraz voucherów Itaka o wartości 3000 zł i 2000 zł!

Główne zasady Akcji:

Krok 1.
W dniach 8 – 27 listopada 2021 r. zrób zakupy* w Galerii Galena za min. 50 zł.

Krok 2.
Zgłoś się do Punktu Obsługi Akcji, okaż paragon i odbierz upominek natychmiastowy:

 • Voucher do restauracji McDonalds’ w Galerii Galena, upoważniającego do odbioru zestawu Happy Meal – na podstawie paragonu na kwotę minimum 50 zł brutto
 • Voucher do Bajkowego Labiryntu w Galerii Galena, upoważniającego do jednorazowego wejścia bez limitu czasu w danym dniu – na podstawie paragonu na kwotę minimum 100 zł brutto.
 • Voucher do restauracji KFC w Galerii Galena, upoważniającego do odbioru jednego z zestawów: Longer, Twister, Zinger, Classic, Strips, Hot Wings  – na podstawie paragonu na kwotę minimum 100 zł brutto.
 • Voucher do restauracji Wasabi Sushi w Galerii Galena, upoważniającego do odbioru zestawu sushi 10 elementów – na podstawie paragonu na kwotę minimum 100 zł brutto.
 • Voucher do restauracji Olimp w Galerii Galena, na kwotę 20 zł brutto (bez napoi butelkowanych)  – na podstawie paragonu na kwotę minimum 100 zł brutto.
 • Voucher do kawiarni Lodomania lub Cafemania w Galerii Galena, na kwotę 20 zł brutto – na podstawie paragonu na kwotę minimum 100 zł brutto.
 • Voucher do klubu Gravitacja w Galerii Galena, na kwotę 20 zł brutto – na podstawie paragonu na kwotę minimum 100 zł brutto.
 • Bilet do kina Multikino w Galerii Galena, na dowolny seans 2D – na podstawie paragonu na kwotę minimum 100 zł brutto.
 • Torbę bawełnianą – na podstawie paragonu na kwotę minimum 150 zł brutto.
 • Bon podarunkowy o wartości 50 zł do realizacji w wybranych sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii Galena – na podstawie paragonu na kwotę minimum 200 zł brutto.
 • Opaskę monitorującą Xiaomi Mi Band – na podstawie paragonu na kwotę minimum 300 zł brutto.
 • Bon podarunkowy o wartości 100 zł do realizacji w wybranych sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii Galena – na podstawie paragonu na kwotę minimum 400 zł brutto.
 • Bony podarunkowe o łącznej wartości 200 zł (2 x 100 zł) do realizacji w wybranych sklepach i punktach usługowych na terenie Galerii Galena – na podstawie paragonu na kwotę minimum 600 zł brutto.

Dziennie do wydania aż 100 upominków! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Rejestrowanie paragonów i odbieranie upominków będzie możliwe przez cały czas trwania akcji promocyjnej tj. od 8 do 27 listopada 2021r. w Punkcie Obsługi Akcji, czynnym w godzinach otwarcia Centrum, za wyjątkiem dnia 27.11.2021 r., w którym Upominki będą wydawane do godz. 12:00.

* Przez dokonanie zakupu rozumie się zakup dokonany w formie płatności gotówką lub kartą płatniczą wydaną przez bank. W Akcji Promocyjnej nie mogą brać udziału paragony dokumentujące zakup dokonany kartą podarunkową lub bonem podarunkowym. W przypadku, gdy Uczestnik dokonał zakupu w systemie ratalnym, wówczas jako kwotę zakupu uznaje się wyłącznie kwotę opłaconą przez Uczestnika do dnia okazania paragonu w Punkcie Obsługi Akcji.

W Akcji Promocyjnej nie biorą udziału paragony fiskalne ze sklepu Carrefour oraz za zakup: napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, produktów leczniczych (wydawanych na receptę lub refundowanych przez NFZ), zakładów lotto, wszelkich gier liczbowych i losowych, zakładów bukmacherskich, wpłaty i wypłaty z bankomatów i wpłatomatów, opłaty za rachunki, potwierdzenia transakcji wykonanych w kantorze i potwierdzenia spłaty raty kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi oraz wszelkie inne dowody zakupów nie będące paragonami fiskalnymi.

Krok 3.
Odbierz od hostessy Kartę Konkursową, rejestruj zakupy i zawalcz o nagrody główne:

 • I miejsce – 10 000 zł w postaci bonów podarunkowych o wartości 100 zł/każdy,  do realizacji w wybranych sklepach na terenie Galerii Galena
 • II miejsce – Voucher Itaka o wartości 3 000 zł
 • III miejsce – Voucher Itaka o wartości 2 000 zł

Zwycięzcami konkursu zostają 3 osoby z najwyższymi wartościami dokonanych zakupów w trakcie trwania Akcji Promocyjnej, tj. w okresie od 8 do 27.11.2021r. Uzyskany wynik stanie się podstawą do zajęcia określonego miejsca w rankingu finałowym. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w dniu 27.11.2021 o godz. 16.00 przy Punkcie Obsługi Akcji.

Karty Konkursowe będą wydawane w Punkcie Obsługi Akcji. Rejestrowanie zakupów na Karcie Konkursowej odbywać się będzie w Punkcie Obsługi Akcji. Karty Konkursowe mogą być wypełniane wyłącznie w Punkcie Obsługi Akcji i wyłącznie przez osoby wyznaczone do tego celu przez Organizatora. Karty Konkursowe podlegają łączeniu, o ile będą zarejestrowane na tego samego Uczestnika. Uczestnik powinien oddać Kartę Konkursową w Punkcie Obsługi Akcji najpóźniej w dniu 27.11.2021 r. do godziny 12:00.

Zatem  – do zobaczenia w Galerii Galena!