Urodzinowa Loteria ruszyła!

Przyjdź do Galerii Galena w dniach 5-24 listopada i zagraj o nagrodę główną: RENAULT MEGANE !

Codziennie do wygrania nagrody natychmiastowe – bony podarunkowe!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii?

1.Zrób zakupy w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu)*

2. Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do Galerii) i odbierz od hostessy kupon loteryjny.

3. Na jednej części kuponu znajdziesz zdrapkę – usuń warstwę ścieralną farby i sprawdź czy wygrałeś nagrodę natychmiastową – bon podarunkowy Galerii Galena**. Jeśli na zdrapce pojawi się informacja o wygranej –> zgłoś się do Hostessy.

4. Następnie zagraj o nagrodę główną, czyli samochód Renault Megane ! Wypełnij drugą część kuponu loteryjnego , wypisz czytelnie dane osobowe (nie zapomnij o zaznaczeniu obowiązkowych zgód i oświadczeń) i wrzuć go do urny do 24 listopada 2018, do godz. 16.45.

5. Przyjdź na losowanie, Finał Loterii 24 listopada o godz. 17:00 (obecność podczas losowania jest obowiązkowa). Uczestnik loterii powinien mieć przy sobie dowody zakupu, na podstawie, których brał udział w loterii oraz dowód tożsamości ze zdjęciem.

* zakupy o wartości min. 50 zł na jednym paragonie, wielokrotność kwoty na paragonie zwiększa ilość wydawanych kuponów, np. paragon 150 zł to 3 wydane kupony.  Sprzedażą promocyjną w Loterii objęte są wszystkie towary i usługi dostępne w punktach sprzedaży na terenie danej Galerii, z wyłączeniem: produktów i usług kantoru oraz banku, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych, e-papierosów, zakupów dokonanych w aptece, doładowań telefonów, transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłat raty kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi, kart podarunkowych, wpłat i wypłat bankomatowych.
** jeżeli pod zdrapką znajdziesz informację o wygranej, zgłoś się do Hostessy w celu wydania nagrody natychmiastowej. Pula nagród natychmiastowych to 200 szt. bonów o nominale 50 zł każdy.

UWAGA! Finał Loterii 24 listopada 2018:
– sprzedaż promocyjna
do godz. 16:00
– wydawanie kuponów do godz. 16:30
– zamknięcie urny o godz. 16:45
– losowanie nagród głównych godz. 17:00 , obecność obowiązkowa

REGULAMIN URODZINOWEJ LOTERII

Z regulaminem w wersji wydrukowanej można zapoznać w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze Administracji Galerii Galena.