Weekend zdrowia i urody odbędzie się w najbliższy weekend, 5-6 marca, w Galerii Galena. Wszyscy Klienci galerii będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji zdrowotnych. Dyżur będzie pełnił dietetyk, podolog (diagnozowanie i leczenie chorób stóp), specjalista w zakresie diabetologii oraz ekspert w zakresie profilaktyki raka piersi. Podczas wizyty w Galenie będzie można zbadać wzrok, zmierzyć ciśnienie, wagę ciała, wzrost oraz sprawdzić poziom tkanki tłuszczowej i wskaźnik BMI. Dermokonsultanci pomogą ocenić stan zdrowia skóry, włosów i cery.
W sobotę w godzinach 9.00-15.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-16.00 Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Odział w Jaworznie będzie wykonywało badania poziomu glukozy, cholesterolu, triglicerydów.
Nie zabraknie także porad kosmetycznych specjalistów z Perfumerii Douglas.
W sobotę o godzinie 9.30 na pasażu przy wejściu do Galeny odbędzie się trening siłowo-wytrzymałościowy Body-Pump.
Stanowiska ekspertów dostępne będą na placu przy wejściu głównym do Galeny w sobotę i w niedzielę w godzinach 10.00-20.00. Konsultacje są bezpłatne.
Partnerzy: Douglas, Fabryka Formy, Medical Optic, Przystanek Zdrowia i Urody, ZikoDermo, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Odział w Jaworznie