Walentynki w Galerii Galena rozpoczynają się już w ten weekend! Sprawdź, czy jesteście idealną parą, zdobądź upominek walentynkowy dla swojej drugiej połówki i zrób sobie zdjęcie z wielkim sercem!
Zabawa „Idealna Para” to multimedialny test dopasowania. Rozwiąż go ze swoją ukochaną lub ukochanym, a dowiesz się, jak bardzo pasujecie do siebie. Dla pierwszy 100 idealnych par mamy upominki. Zapraszamy do zabawy na pasaż przy wejściu głównym do Galeny.
Tuż obok maszyny testującej pary znaleźć będzie można Punkt Wydawania Upominków Walentynkowych. Pierwszych 500 osób, które zgłosi się z paragonami o wartości 100 zł (maksymalnie można łączyć 2 paragony), otrzyma upominek walentynkowy: ramkę na zdjęcie.
Jednym z najbardziej romantycznych podarunków walentynkowych są zdjęcia. W Galenie przez cały weekend będzie można zrobić sobie walentynkowe zdjęcie z wielkim sercem! Wystarczy zgłosić się do Hostessy, która wykona zdjęcie, a wydrukowaną fotografię można będzie odebrać w sklepie Fotostyl jeszcze tego samego dnia (do odbioru konieczny jest kupon otrzymany od Hostessy). Do zdjęć będzie można pozować z zabawnymi gadżetami!
REGULAMIN