18 marca br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć aż trzy produkcje: nagrodzony Złotymi Lwami dramat „Inni ludzie”, „Ambulans” z Jake’iem Gyllenhaalem w roli głównej oraz film familijny „Za duży na bajki”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Dodatkowo 18 marca rozpoczynamy przedsprzedaż biletów na film „Morbius”.

„Inni ludzie” to hipnotyzująca opowieść o desperackim poszukiwaniu miłości. Historia ludzi uwikłanych w miłosny trójkąt w czasach rozpadu więzi, dożywotnich kredytów, diet pudełkowych, taniego wina i nieustającego szumu mediów społecznościowych. Ludzi miotających się w labiryncie bulwarów i zaułków pulsującego w rytmie rapu miasta Warszawy. Bohaterom w codzienności towarzyszy uważnie ich obserwujący narrator (Fabijański). Na pierwszy rzut oka Kamil (Beler) i Iwona (Bohosiewicz) nie mają ze sobą nic wspólnego. Iwona jest znudzoną i nieszczęśliwą żoną Maćka (Kalita), żyjącą w luksusie na kredyt. Kamil ma 32 lata, seksowną dziewczynę Anecię (Koleśnik), ale wciąż mieszka z matką (Kawka) na blokowisku, snując wizje kariery rapera i łapiąc przypadkowe fuchy. Relacja z Iwoną pozornie jest bez znaczenia, ale dzięki niej oboje zobaczą w innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi.

„Ambulans” to historia braci, którzy napadają na bank. W thrillerze reżysera i producenta Michaela Baya, weteran Will Sharp potrzebuje pieniędzy na pokrycie rachunków medycznych swojej żony. Prosi o pomoc przyrodniego brata Danny’ego, który jest przestępcą i  proponuje Willowi udział w napadzie na bank. Do podziału mają być 32 miliony dolarów. Will nie odmawia. Jednak ich ucieczka kończy się spektakularnym niepowodzeniem. Zdesperowani bracia porywają karetkę z rannym policjantem, któremu pomaga ratowniczka, Cam Thompson. Will i Danny uciekają przed całą policja Los Angeles, musza utrzymać przy życiu zakładnika  i jakoś starać się nie pozabijać nawzajem.

Trzecia propozycja kierowana jest do młodych kinomanów. „Za duży na bajki” to pobudzająca wrażliwość opowieść o chłopcu, który musi stawić czoła trudnym tematom, dzięki czemu robi wielki krok w dorastanie. Historia opowiedziana jest językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla współczesnych dzieciaków, jej młodzi bohaterowie walczą o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym, a na drodze do zwycięstwa pasja do gier komputerowych okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości. W rolach głównych dziecięce odkrycia aktorskie: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska, a partnerują im Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski.

„Morbius” jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci uniwersum Marvela. W postać enigmatycznego antybohatera – Michaela Morbiusa – wciela się laureat Oscara® Jared Leto. Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem, szybko staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba…

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.