Ubrania i akcesoria MOHITO doskonale prezentują się w słoneczny, upalny dzień. Dobrze o tym wie Adrianna Daniel, influencerka, modelka i entuzjastka mody, która w podróż do Włoch wybrała stylizacje z kolekcji EtherealBeauty. Ujmujące zdjęcia i filmy z Ostunii, zwanego Białym Miastem, pokazują jej zwiewne i wygodne, ale też bardzo kobiece stylizacje.
Tamtejsze bielone domki to doskonałe tło dla outfitóww podobnych kolorach! Wyjątkowo uroczo wygląda jasny szydełkowy komplet –krótki top na ramiączkach i spódniczka mini. Ten letni lookjest wręcz uwodzicielski!
Z kolei foraloweprintywydają się być wręcz inspirowane roślinami spotykanymi w Ostuniina każdym kroku. Takie wzory znaleźć można na krótkich sukienkachna ramiączkach lub długich aż do ziemi. W każdym przypadku są to przewiewne fasony w romantycznym stylu.

Na wycieczce doskonale sprawdzi się denim. Pierwsze skojarzenie? Spodnie! Ada dobrała do kompletu jeansowąbluzkę z dekoltem w serce i bufiastymi rękawkami. Prawdziwie modowy zestaw!
Niespieszna wędrówka krętymi uliczkami to też dobry pretekst, by założyć płaskie sandałki ze zdobionymi paseczkami. Bardziej trendową opcją są „gladiatorki” z wysoką podeszwą. Dodatkiem pasującym do każdej wakacyjnej scenerii będzie torebka z plecionki. Im większa, tym bardziej praktyczna, dlatego Ada wybrała torbę w kształcie koszyka.
Kolekcja EtherealBeautypokazuje że praktyczne, casualowe stylizacje mogą być też piękne. Jej esencją są kroje podkreślające kobiecość, romantyczne detale, interesujące printyi faktury. A to wszystko wygląda wspaniale na pamiątkowej relacji z podróży.