Restauracje Olimp to  największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji fast casual dining.  Restauracje oferują najpopularniejsze dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Przepisy bazują na najlepszych sezonowych i lokalnych produktach. W proponowanym menu zawsze można znaleźć potrawy sezonowe.

Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych Szefów Kuchni, a bogate menu, zmienne w ciągu dnia, pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku. Codziennie dostępne są także opcje wegetariańskie i wegańskie opracowane we współpracy z kampanią społeczną RoślinnieJemy. Wszystkie napoje – domowe kompoty, lemoniady, koktajle oraz warzywne i owocowe smoothies są przygotowywane na miejscu.

W Restauracjach Olimp to Klient decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia.

Dzięki temu kontroluje wysokość rachunku, a na posiłek czeka tylko chwilę. Karta Klienta daje atrakcyjne rabaty na posiłki i duże zniżki dla studentów.

Restauracje Olimp #wybieramcodziennie