W Galerii Galena, w dniach 29 oraz 31 maja trwać będzie akcja promocyjna z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Organizator akcji przygotował dla wszystkich Klientów nie lada gratkę – za zakupy za min. 100 zł będzie można otrzymać bilet do kina lub zestawy klocków.

500 biletów i 300 zestawów klocków czeka na tych, którzy jako pierwsi zgłoszą się do Punktu Wydawani Upominków z paragonem na min 100 zł. W sobotę, 29 maja do zgarnięcia będą bilety na dowolny seans 2D do kina Multikino w Jaworznie, natomiast w dniu poprzedzającym Dzień Dziecka, na najszybszych czekać będą zestawy klocków – w 3 kategoriach: Mały zestaw otrzymają Ci, którzy jako pierwszy okażą paragon/y na kwotę za min. 100 zł, średni zestaw wpadnie w ręce osób, które dokonają zakupów na kwotę min. 150 zł, a trzeci, największy zestaw, zgarną Klienci, którzy w dniach trwania Akcji Promocyjnej dokonali zakupów za min 200 zł. Kwoty można będzie zsumować z maksymalnie 2 paragonów.

Ilość upominków jest ograniczona! Nie warto więc zwlekać, tylko w najbliższą sobotę i poniedziałek udać się do Galerii Galena, czym prędzej dokonać zakupów i odebrać wspaniałe Upominki.

REGULAMIN AKCJI