5 września rozpoczyna się w Galerii Galena konkurs „Ja i quiz filmowy”, w którym można wygrać ponad 700 nagród! Codziennie do wygrania bilety do kina, filmowe bombonierki, bony na zakupy, maszyny do robienia popcornu, a co tydzień dla najlepszych kino domowe!
Co należy zrobić, aby wygrać?
1. W dniach 5-25 września zrób zakupy za min. 50 zł na jednym paragonie w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w Galerii Galena.
2. Przyjdź do punktu konkursowego, który znajduje się na pasażu przy wejściu głównym do galerii i zaloguj się do konkursu na ekranie multimedialnym. Zalogowanie się polega na podaniu swojego numeru telefonu oraz rejestracji paragonu (podanie sklepu i wartości paragonu). Po pierwszym logowaniu otrzymasz identyfikator, który ułatwi Ci logowanie następnym razem.
3. Po zalogowaniu należy wykonać zadanie konkursowe, którym jest quiz filmowy – test jednokrotnego wyboru składający się z 10 pytań. Poprawnych odpowiedzi należy udzielić w jak najkrótszym czasie. W dolnej części ekranu widoczne są kropki: 3 kropki to czas 30 sekund na odpowiedź, 2 kropki to już tylko 20 sekund, a 1 kropka to informacja, że zostało tylko 10 sekund na udzielenie odpowiedzi.
4. Każde wydane 50 zł na jednym paragonie = 1 quiz. Im więcej grasz, zbierasz więcej punktów na swoim koncie. Na przykład paragon o wartości 130 zł to 2 gry, paragon o wartości 248 zł to aż 4 gry. WAŻNA INFORMACJA: zachowaj wszystkie paragony, na podstawie których bierzesz udział w konkursie. W przypadku, gdy wygrasz, zostaną one dokładnie sprawdzone.
5. Codziennie osoby, które zdobywają największą liczbę punktów wygrywają! W konkursie do wygrania jest ponad 700 nagród!
Filmowe bombonierki dla 23 osób dziennie, które jako pierwsze rozwiążą quiz i zdobędą min. 7 punktów na 10 możliwych
Zestaw nagród składający się z: maszyny do robienia popcornu, bonu na zakupy o wartości 50 zł w sklepie Adriano Calitri oraz bonu na zakupy o wartości 50 zł w sklepie Moodo, dla  osoby, która danego dnia zdobędzie największą liczbę punktów. Nagrodę tę będzie otrzymywała jedna osoba dziennie podczas trwania konkursu.
Bilety do Multikina dla 10 osób dziennie od poniedziałku do piątku i 15 osób dziennie w soboty i niedziele, które w rankingu dziennym zajmą miejsca 2-11 (poniedziałek – piątek) oraz 2-16 (sobota-niedziela).
Kino domowe – to nagrody tygodniowe dla osób, które w rankingach tygodniowych (5-11.09; 12-18.09; 19-25.09) uzyskają największą liczbę punktów. Wartość punktów zgromadzonych przez Uczestników po każdym tygodniu Konkursu ulega wyzerowaniu.
6. Punkt konkursowy obsługiwany jest przez hostessę, która odpowie na Twoje pytania dotyczące konkursu.
7. Szczegółowy regulamin znajduje się pod linkiem poniżej, jest także dostępny u hostessy w punkcie konkursowym oraz w biurze administracji Galerii Galena.
REGULAMIN