W Multikinie ruszyła przedsprzedaż biletów na „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”. Już dziś kup bilet na finał bestsellerowego cyklu opowieści. Produkcja wejdzie na ekrany 24 sierpnia br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na premierowy tydzień 24 sierpnia – 1 września br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację.