Bluback poster B1.eps

„Egzorcysta papieża”, „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, „Skołowani” oraz „Blueback” premierowo w Multikinie!

14 kwietnia w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć „Egzorcystę papieża”, „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor”, „Skołowanych” oraz „Blueback”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Egzorcysta papieża” w reżyserii Juliusa Avery’ego („Operacja Overlord”) to historia o włoskim księdzu Gabrielu Amorth, który przeprowadzał egzorcyzmy dla Watykanu. W roli Amortha zobaczymy Russella Crowe.

Natomiast „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. W filmie uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom. W filmie w reżyserii Jonathana Goldsteina & Johna Francisa Daley zobaczymy: Chrisa Pine’a, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, oraz Hugh Granta.

Trzecia propozycja to „Skołowani”, polska wersja historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za osobę z niepełnosprawnością, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

W repertuarze widzowie znajdą premierowo również produkcję familijną. „Blueback” to inspirująca opowieść o dojrzewaniu oraz więzi między matką i córką, z zachwycającym swą różnorodnością oceanem w tle.Abby mieszka w Australii, nad przepiękną zatoką o wyjątkowym ekosystemie. Jako wielka miłośniczka nurkowania, od dzieciństwa przyjaźni się z niezwykłą rybą – niebieskim grouperem, któremu nadała imię Blueback. Jej idealne z pozoru życie zostaje jednak zakłócone. Abby i jej mama muszą walczyć nie tylko o ocalenie Bluebacka i rafy koralowej, ale i o to, by cała okolica zachowała swój unikatowy charakter, zagrożony przez bezwzględny biznes.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.