Promocja w Księgarni Świat Książki -50% na drugą książkę!

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki – znajziecie nas na poziomie 0- naprzeciwko H&M. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

„Kancelaria 2. Bałagan w papierach” Gabriela Gargaś

Wydawałoby się, że nie ma nic nudniejszego niż życie prawniczki. Czy aby na pewno? Na drodze pięknej pani adwokat staje przystojny Włoch. Jest łudząco podobny do jej dawnej miłości, ale Emilia wyczuwa, że czai się w nim jakieś zło…

Życie jej przyjaciółek też bywa pełne zawirowań. Ada ma dziecko z kochankiem, który o nim nie wie. Bogna odnajduje wspólny język z Szymonem, przyjacielem z dzieciństwa. Kiedy ich związek nabiera rumieńców, nagle zjawia się jego była narzeczona.

„Kancelaria 2. Bałagan w papierach” to kontynuacja historii sympatycznej Emilii balansująca na graficy literatury obyczajowej i komedii romantycznej.

„Magiczna chwila” Kristin Hannah

Pewnego jesiennego dnia mieszkańców Rain Valley elektryzuje wiadomość o znalezieniu w parku dziwnego dziecka. Emocje sięgają zenitu, a plotki nie milkną, ponieważ okazuje się, że z kilkuletnią przerażoną dziewczynką nie sposób nawiązać kontaktu.

Kim jest dziecko i jak przetrwało samo w leśnej głuszy?

„Magiczna chwila” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

„Nie od pierwszego wejrzenia” Meghan Quinn

Jak się poznaliście?” To zasadnicze pytanie zadane każdej parze przynajmniej raz. W odpowiedzi zazwyczaj można usłyszeć słodką, ckliwą lub zabawną historię. Nie w tym przypadku.

Lottie zostaje zwolniona z pracy – i to przez najlepszą przyjaciółkę. Desperacko potrzebuje pieniędzy, aby spłacić kredyt studencki. Musi znaleźć źródło zarobku albo narzeczonego z milionami na koncie… W dodatku niedługo zjazd klasowy, na którym chciałaby się pochwalić jakimś przystojniakiem. Wtedy w jej życiu pojawia się Huxley Cane. Lottie i Huxley podpisują umowę i zaczynają maskaradę. Sami jednak nie wiedzą, kiedy przestają udawać.

„Nie od pierwszego wejrzenia” kupicie w Księgarni Świat Książki. Ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”.

„Pokusa” Edyta Folwarska

Śpiesząc się na rozmowę o pracę, Inez wjeżdża w czarne porsche i myśli, że nic gorszego już jej nie spotka. Myli się. Właścicielem ekskluzywnego auta jest mężczyzna, który od razu postanawia uprzykrzyć jej życie.

Niezwykle zmysłowa, zekranizowana powieść Edyty Folwarskiej – przeczytaj, zanim obejrzysz!

„Ptaki i inne opowiadania” Daphne du Maurier

Przed Tobą zbiór sześciu opowiadań wybitnej przedstawicielki literatury grozy, a także mistrzyni suspensu i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

W zbiorze znalazły się następujące opowiadania: „Ptaki”, „Monte Verita”, „Jabłonka”, „Prowincjonalny fotograf”, „Pocałuj mnie jeszcze raz”, „Stary”.

Na pierwszy ogień warto sięgnąć po „Ptaki”, które w późniejszym czasie stały się kanwą kultowego filmu o tym samym tytule, samego Alfreda Hitchcocka.

 „Ptaki i inne opowiadania” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

„Spacer z motylem” Małgorzata Pawlak

To historia porażająca autentycznością. Obnaża drastycznie najskrytsze emocje najbliższych członków rodziny, od momentu wypadku, poprzez pobyt w szpitalu, pogrzeb dziecka oraz uczenie się życia w nowej, trudnej rzeczywistości.

Swoją przejmującą opowieść, Małgorzata Pawlak uzupełniła poradnikiem „Po stracie, czyli jak się nie zachowywać i jak się zachować oraz jak skutecznie pomóc rodzicom pogrążonym w żałobie”.

„Uwięziona”  B.A. Paris

Życie Amelie dla wielu osób mogło być obiektem prawdziwej zazdrości. Mimo trudnego dzieciństwa – jako nastolatka została bowiem osierocona przez własnego ojca – zawsze potrafiła postawić na swoim, dostając to, na czym w danym momencie najbardziej jej zależało. Nie inaczej było, kiedy postanowiła przeprowadzić się z rodzinnego Paryża do Londynu. Tam szybko zdobyła posadę w redakcji jednego z najlepszych luksusowych magazynów, a niedługo potem poślubiła właściciela czasopisma – miliardera Neda Hawthorpe’a.

Dla obojga z nich związek był zimną kalkulacją, jednak dla Amelie z czasem stał się prawdziwym piekłem. Książka bierze udział w promocji “druga książka -50%”.

„Zaginiona” Lisa Gardner

Do byłego profilera dochodzi wstrząsająca wiadomość: na opuszczonym odcinku jednej z autostrad znaleziono porzucony samochód jego żony, z którą od pewnego czasu jest w separacji. Czy zniknięcie ma coś wspólnego ze śledztwem, nad którym wspólnie intensywnie pracowali? A może ze sprawą znęcania się nad  dzieckiem, w którą zaangażowała się zdecydowanie za mocno?

Książka bierze udział w promocji “druga książka -50%”.

Wszystkie te pozycje kupicie w Księgarni Świat Książki znajdującej się tuż obok Lodomanii w Galerii Galena.