Create your own vibe razem z Cropp

Ta jesień i zima będą inne niż wszystkie. Właśnie nadciąga fala trendowych nowości od Cropp. A wśród nich: ciepłe kurtki, wyjątkowe płaszcze i stylowe buty.  

Wszystko to, co odkładaliście na wiosnę – jest do zrobienia TERAZ. Nie czekajcie z realizacją swoich planów i zajawek. Załóżcie ciepłą kurtkę, wygodne buty i ruszajcie przed siebie. W końcu możecie wszystko. Szczególnie z tą kolekcją od Cropp.

CAR PARTY

Jazda samochodem? Tylko w ulubionym składzie.

HAVE FUN

Zabawa? Wyłącznie na Waszych zasadach.

SKATE FAST

Realizowanie zajawek? Tylko na 100%.

KISS STRANGERS

Nie wypada? Nie znamy takiego powiedzenia.

CREATE YOUR OWN VIBE

Nowa kampania Cropp zachęca, żeby stwarzać sobie warunki i przestrzeń do realizacji swoich pasji…albo po prostu chillowania z ziomkami. Na własnych zasadach. A dzięki trendowym, a co najważniejsze, ciepłym nowościom – nie dać się przestraszyć niskim temperaturom. Niech one boją się Ciebie.

W nowej kolekcji znajdziemy między innymi: ciepłe kurtki w różnych wariantach kolorystycznych, stylowe płaszcze i buty w wielu opcjach – od wygodnych sneakersów, przez sznurowane trapery, aż po botki za kostkę. To idealny moment, żeby eksperymentować z trendami. Tylko od Ciebie zależy, w czym pokażesz się światu. Tu nie ma złych wyborów. Serio.

Kolekcję promują materiały wizerunkowe, które podkreślają wolność i różnorodność. Każdy z bohaterów przedstawionych w kampanii jest inny, każdy ma inną energię, ale wspólnie tworzą #vibe, który również i nam pozwala poczuć się częścią tej ekipy.