Multikino wróciło, wrócił także legendarny MARATON HORRORÓW!

Już 30 lipca o godz. 22:00 ponownie zapraszamy wszystkich miłośników porządnego straszenia na noc pełną grozy pośród ciemności sali kinowej.

Na wielkim ekranie zobaczycie cztery filmy, które napełnią radością (i przerażeniem!) wszystkie serca wielbicieli horrorów:

– KLĄTWA MŁODOŚCI, czyli wycieczka do roku 1665. Sam środek śmiertelnej zarazy, rozpacz, panika i oskarżenia o paranie się magią rzucane na lewo i prawo. Świetne połączenie „Egzorcysty” i „Dziecka Rosemary”!

– AŻ DO ŚMIERCI, czyli powrót Megan Fox do kina grozy! Ten horror opowiada o tym, jak bardzo koszmarny może okazać się weekendowy wypad do domku nad jeziorem. 

– NOCNE CZUWANIE, czyli klimatyczne spotkanie z grozą kulturową. Główny bohater, świeżo po odejściu ze środowiska ortodoksyjnych Żydów, odkrywa mroczną tajemnicę czuwania przy zmarłym.

– SAINT MAUD, czyli na dobry koniec maratonu jeden z najbardziej intensywnych horrorów ostatnich lat. Zamiast jump-scare’ów atmosfera grozy tak gęsta, całość można by pokroić żyletką. No właśnie…

MARATON HORRRORÓW rozpoczynamy 30 lipca o 22:00 w Multikinie w Galerii Galena!