„Lupin III: Zamek Cagliostro” podczas OFFowych czwartków w Multikinie

11 kwietnia o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć film anime „Lupin III: Zamek Cagliostro”.

Mistrz złodziei, Lupin Trzeci, trafia na nie lada przeszkodę u schyłku swojej kariery. Pieniądze skradzione z  rajowego kasyna okazują się być fałszywkami!

Lupin, wraz ze swoim wspólnikiem Jigenem, wyrusza do odległego europejskiego kraju Cagliostro, aby się zemścić. Nie wszystko idzie zgodnie z planem; napotykają Clarisse, księżniczkę w opałach zmuszoną do poślubienia nikczemnego Hrabiego Cagliostro. Jednak uratowanie Clarisse nie będzie łatwe, biorąc pod uwagę, że Lupin i Jigen – wraz z nieprzewidywalną byłą dziewczyną Lupina, Fujiko, i szermierzem Goemonem – muszą przedrzeć się przez pełen pułapek zamek, śmiertelnie niebezpieczny loch oraz armię zawodowych zabójców!

Czy Lupin uratuje dziewczynę, uniknie schwytania przez swojego nemezis, inspektora Zenigaty, i odkryje sekretne skarby Zamku Cagliostro?

Projekt „OFFowe czwartki” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 20.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: „Pamięć” (18.04) i „Chłopaki nie płaczą” (25.04).