W Galerii Galena rozpoczęła się Loteria Urodzinowa!

W dniach 4-24 listopada odwiedź Galerię Galenę i spróbuj szczęścia w grze o nagrodę główną: samochód ŠKODA FABIA! Codziennie do wygrania nagrody natychmiastowe – bony podarunkowe na zakupy w wybranych sklepach Galerii Galena!

Zasady Loterii Urodzinowej:

1. Od 4 do 24 listopada do godz. 16.00 zrób zakupy w dowolnym sklepie w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu)*.
2. Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii) i odbierz od Hostessy kupon loteryjny (kupony wydawane są do 24 listopada do godz. 16.30). Za każde wydane 50 zł na jednym dowodzie zakupu otrzymasz kupon loteryjny – im większe zakupy, tym większa szansa na wygraną!
3. Zdrap warstwę ścieralną na kuponie loteryjnym i sprawdź, czy wygrałeś jeden z 200 bonów podarunkowych na zakupy o wartości 50 zł.
4. Następnie zagraj o nagrodę główną: samochód Škoda Fabia! Wypełnij kupon loteryjny i wrzuć go do urny do 24 listopada do godz. 16.45.
5. Losowanie nagrody głównej Loterii: 24 listopada, godz. 17.00. Obecność obowiązkowa. Na losowanie zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem oraz dowody zakupu zgłoszone w Loterii.

* Sprzedażą promocyjną w Loterii Urodzinowej objęte są wszystkie towary i usługi dostępne w punktach sprzedaży na terenie Galerii Galena, z wyłączeniem:

 • produktów i usług kantoru oraz banku;
 • napojów alkoholowych;
 • produktów tytoniowych;
 • e-papierosów;
 • zakupów dokonanych w aptece;
 • doładowań telefonów;
 • preparatów do początkowego żywienia niemowląt;
 • transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie;
 • transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich;
 • spłat raty kredytu regulowanych w punktach świadczących tego typu usługi;
 • zakupów dokonanych w systemie ratalnym (w przypadku, gdy Uczestnik dokonał zakupu w systemie ratalnym, wówczas otrzymuje Kupon/Kupony wyłącznie za kwotę raty, którą zapłacił w terminie od 4 do 24 listopada do godz. 16.00);
 • kart podarunkowych;
 • wpłat i wypłat bankomatowych.

W Loterii nie mogą brać udziału osoby, które nie ukończyły 18-stu lat oraz pracownicy: Organizatora, tj. Grzegrzółka&Ko Sp. z o.o., firm: P.A. Nova Management Sp. z o.o. oraz P.A. NOVA SA, hostessy obsługujące Punkty Obsługi Loterii. Ponadto, w Loterii nie mogą brać udziału: właściciele oraz pracownicy punktów sprzedaży znajdujących się na terenie Galerii Galena, pracownicy ochrony, serwisu sprzątającego i technicznego galerii.  W Loterii nie mogą brać również udziału członkowie najbliższej rodziny wszystkich wymienionych wyżej osób. Członkami najbliższej rodziny w rozumieniu Regulaminu Loterii są: małżonkowie, dzieci, rodzice, rodzeństwo, przysposobieni oraz przysposabiający. Pracownikiem w rozumieniu Regulaminu Loterii jest zarówno osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę, jak i osoba współpracująca na podstawie umowy cywilnoprawnej (np. na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenia).

Punkt Obsługi Loterii czynny jest codziennie w godzinach otwarcia galerii (poniedziałek – sobota 9.00-21.00, niedziela 10.00-20.00); w dniach 10,11 i 17 listopada Punkt jest nieczynny, a 24 listopada Punkt czynny jest w godzinach 10.00-16.30.

Szczegóły dotyczące Loterii znajdziecie w REGULAMINIE