OGŁOSZENIE wyników konkursu!

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym konkursie! Jest nam bardzo miło poinformować, że spośród Zgłoszeń Konkursowych, komisyjnie wybraliśmy 6 wygranych odpowiedzi, których autorami są: Waldemar Gorajczyk, Izabela Maślińska, Magdalena Aksamit, Małgorzata Nowakowska, Ewa Masiarz, Barbara Westenholc – Brachmann. Wyróżnienie otrzymuje Julia WenzelSerdecznie GRATULUJEMY! 

Aktualizacja z dnia 08.09.2021Po weryfikacji danych osobowych okazało się, że jedna z Laureatek nie była uprawniona do udziału w Konkursie (zgodnie z zapisami Regulaminu), więc nie mogła otrzymać nagrody. Nagroda komisyjnie została przyznana kolejnej osobie i jest to Pani Dorota Grochal. Gratulujemy!

____________________________________________________________

Ruszamy z kolejnym konkursem!
Tym razem do wydania mamy bilety na koncert KASI NOSOWSKIEJ, który odbędzie się 11 września 2021 r. w Hali widowiskowo – sportowej w Jaworznie!

Aby mieć szansę na wygraną, napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać od nas zaproszenie na koncert?
Osoby, które napiszą 6 najbardziej kreatywnych odpowiedzi, otrzymają od nas podwójne zaproszenia na to wydarzenie! Do wydania mamy też 1 bilet pojedynczy i ten powędruje do wyróżnionej osoby!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 06.09 do godz. 23:59:59!
Uwaga! Udział w konkursie mogą wziąć tylko osoby powyżej 18 roku życia.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj –