„Kicia Kocia na pikniku” znów w Multikinie – już od 6 kwietnia! Powraca najlepsza przyjaciółka wszystkich maluchów.

Pierwszy film z serii, „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, stał się olbrzymim hitem. W półtora miesiąca od premiery osiągnął zdumiewającą frekwencję – ponad 250 tysięcy widzów. W kwietniu na ekranach kin przypomnimy druga część perypetii rezolutnej kotki.

Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi (Packiem, Adelką i Juliankiem) Kicia Kocia uda się na basen, plażę i oczywiście – piknik. W kolejnej części animacji bohaterka pozna nowego kolegę podczas gry w piłkę, zdobędzie cenną lekcję w trakcie zabawy w sklep i odwiedzi wujka na wsi. Podczas seansów niezabraknie świetnej zabawy, nowych wyzwań i niesamowitych odkryć dla najmłodszych widzów.

W Kici Koci na piknikubędzie można przeżyć radosne momenty i odkryć na nowo uroki miejsc odwiedzanych nie tylko w czasie wakacji. Animacja zachęca najmłodszych do aktywności. Pokazuje, jak przełamywać własne ograniczenia, po to, by wspólnie budować świat, w którym każdy czuje się bezpiecznie – opowiada Marta Stróżycka.

Seria o przygodach Kici Koci jest bestsellerem wydawnictwa Media Rodzina. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans w kinie.

Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

1. Kicia Kocia na pikniku – reż. Marta Stróżycka

2. Kicia Kocia na basenie – reż. Marta Stróżycka

3. Kicia Kocia: To moje! – reż. Jacek Rokosz

4. Kicia Kocia gra w piłkę – reż. Katarzyna Majsner

5. Kicia Kocia jest chora – reż. Katarzyna Majsner

6. Kicia Kocia na plaży – reż. Dominik Litwiniak 

7. Kicia Kocia na traktorze – reż. Jacek Rokosz

Pokazy „Kicia Kocia na pikniku” już w każdy weekend od 6 kwietnia we wszystkich kinach sieci.