W Multikinie już dziś kupisz bilety na „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”!

Już dziś kupisz bilety do Multikina na film „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”! Produkcja wchodzi do kin 17 listopada, a pierwsze pokazy odbędą się już 16 listopada wieczorem. Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Każda saga ma swój początek, a każdy bunt potrzebuje pierwszej iskry. Oto Dziesiąte Głodowe Igrzyska. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i przyszłość Coriolanusa zależy od tego, czy zdoła pokonać konkurentów. Tyle że fortuna nie bardzo mu sprzyja, bo otrzymuje poniżające zadanie. Zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Ich losy będą od teraz nierozerwalnie ze sobą splecione – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa się walka na śmierć i życie. Poza areną w Coriolanusie zaczyna budzić się współczucie dla skazanej na zgubę trybutki… Czy warto przestrzegać zasad, gdy liczy się tylko przetrwanie za wszelką cenę?

Fanów sagi sieć Multikino zaprasza 10 listopada do wybranych kina na NMF: MARATON IGRZYSK ŚMIERCI. To będzie niepowtarzalna szansa, by jednej nocy przypomnieć sobie cztery części filmowych adaptacji „Igrzysk śmierci” tydzień przed długo wyczekiwaną premierą ostatniej ekranizacji cyklu, czyli „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”. Widzowie zobaczą na dużym ekranie pełną rozmachu sagę o bohaterach, którzy walczą o przetrwanie – za wszelką cenę. Tych emocji nie zapomnisz na długo!
Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe 16 listopada oraz na weekend premierowy od 17 do 19 listopada. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.