Już dziś kupisz bilety na film „Spy X Family Code: White”

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film anime „Spy X Family Code: White” w reżyserii Kazuhiro Furuhashi. Produkcja wejdzie do kin 26 kwietnia i będzie można ją zobaczyć we wszystkich kinach sieci Multikino w Polsce. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie „Spy X Family Code: White” on jest szpiegiem, a ona jest zabójczynią. Loid i Yor prowadzą podwójne życie, jednocześnie udając idealną rodzinę. Jednak ich adoptowana córka Anya, telepatka, wie o ich ekscytujących sekretach. Pod przykrywką zabrania rodziny na weekendowy zimowy wypad, Loid pracuje nad swoją obecną misją. Operacja Strix okazuje się być trudna, zwłaszcza że Anya przypadkowo się w nią wplątuje i inicjuje wydarzenia, które zagrażają pokojowi na świecie!

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 26-28 kwietnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www https://multikino.pl/filmy/spy-x-family-code-white oraz aplikację.