Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na dwie kwietniowe premiery: dramat sportowy „Challengers” oraz horror „Niepokalana”. Obie produkcje będzie można zobaczyć w kinach sieci Multikino już 26 kwietnia. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Wizjonerski twórca Luca Guadagnino przedstawia „Challengers” z Zendayą w roli Tashi Duncan, która jako złote dziecko tenisa została potem trenerką, bezkompromisową na korcie i poza nim. Jej mąż (Mike Faist – West Side Story) jest mistrzem, który przeżywa zawodowy kryzys. Tashi postanawia przywrócić mu dawną chwałę, ale oboje czeka niespodzianka, kiedy przeciwnikiem okazuje się inny przebrzmiały czempion Patrick (Josh O’Connor – The Crown) – jego były najlepszy przyjaciel i dawny chłopak Tashi. Kiedy przeszłość zderza się z teraźniejszością, a napięcie sięga zenitu, Tashi musi zapytać samą siebie, jaka będzie cena wygranej.

W horrorze „Niepokalana” za murami katolickiego klasztoru kryją się tajemnice, które ujawnią nieznaną dotąd naturę zła. Gdy młoda zakonnica odkrywa, że jest w ciąży, w jej klasztorze zaczyna się mówić o cudzie. Wkrótce zaczyna ona jednak podejrzewać , że została wybrana do wypełnienia misji, która może doprowadzić ją do zguby. W roli głównej Sydney Sweeney.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na filmy „Challengers” i „Niepokalana” na weekend premierowy od 26 do 28 kwietnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację.