Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego regionu oraz lokalnych placówkach edukacyjnych, Galeria Galena zorganizowała konkurs z nagrodami dla grup przedszkolnych oraz szkolnych (klasy 1-3) placówek oświatowych miasta Jaworzna.

Konkurs jest wyjątkową okazją do wspólnej zabawy, pobudzenia inwencji twórczej i fantazji dzieci oraz ich integracji w obrębie danej grupy czy szkoły.

Konkurs polega na udekorowaniu przez grupy przedszkolne i szkolne jaja wielkanocnego, wyrysowanego na udostępnionej przez galerię tablicy B1. Placówki oświatowe, po wcześniejszym zgłoszeniu swojego uczestnictwa, do 06 kwietnia br. mogą dostarczyć galerii gotowe prace, które zostaną sfotografowane i opublikowane na profilu galerii na Facebooku, gdzie w dniach 08-12 kwietnia br. odbędzie się głosowanie na najpiękniejsze pisanki.

Dodatkowo, chcąc propagować dziecięcą twórczość, z wszystkich wykonanych prac sporządzimy wernisaż, który w dniach 8-16 kwietnia br. będzie można oglądać na pasażu Galerii Galena.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie.