„Gran Turismo” i „Kicia Kocia na pikniku” od piątku w Multikinie!

Od 11 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo między innymi „Gran Turismo” i animację „Kicia Kocia na pikniku”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

„Gran Turismo” to filmowa adaptacja popularnych gier samochodowych. Reżyserem jest Neill Blomkamp („Elizjum”, „Chappie”, „Dystrykt 9”) na podstawie scenariusza Jasona Halla(„Snajper”). Film jest oparty na prawdziwej historii Janna Mardenborougha. Jann to nastoletni gracz Gran Turismo, który dzięki swoim umiejętnościom wygrał serię konkursów Nissana, aby stać się prawdziwym profesjonalnym kierowcą wyścigowym.

W kolejnej odsłonie serii „Kicia Kocia”, zrealizowanej na podstawie książek Anity Głowińskiej, poznamy jak nasza bohaterka spędza czas wolny. Mała kotka pokaże, jak dobrze bawić się w różnych okolicznościach przyrody. Zobaczymy ją zatem na pikniku, na plaży i jeżdżącą na wsi traktorem. Kicia Kocia będzie również dzielić się umiejętnościami pływania na basenie i grania w piłkę. Będzie dużo humoru, ale i pouczających rad oraz wskazówek dla najmłodszych widzów.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.