GOTUJ SIĘ NA 4 URODZINY GALERII GALENA

23 listopada, w godzinach 13.00 – 18.00 zapraszamy wszystkich na 4 urodziny Galerii Galena. W tym radosnym dniu przygotowaliśmy dla wszystkich klientów prawdziwą kulinarną niespodziankę!

Na scenie o godz. 13.00, 14.00 oraz 16.00 pojawi się Damian Kordas – najpopularniejszy MasterChef Polski. Damian, wygrywając program, stał się nie tyko pierwszym męskim zwycięzcą polskiej edycji, lecz również najmłodszym MasterChefem w całej Europie. Od zakończenia programu wydał już trzy książki kulinarne oraz wziął udział w programie ,,Agent Gwiazdy” zdobywając 1 miejsce. Obecnie tanecznym krokiem zdobył serca widzów dostając się do finału programu ,,Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na urodzinach specjalnie dla naszych gości Damian przygotuje oryginalnego i delikatnego tatara z łososia, krewetki w sosie miso oraz pyszny truskawkowy deser tiramisu. Goście będą mogli skosztować wszystkich tych pyszności.

Kulinarny challenge na scenie podejmie także Angelika Mucha znana wszystkim fanom pod pseudonimem Littlemooonster96! Angelika to obecnie najpopularniejsza w Polsce blogerka, która popularność na YouTubie
i mediach społecznościowych zdobyła zamieszczając filmiki o trendach modowych i kosmetycznych. Wszyscy fani o godz. 15.00 będą mogli zdobyć  autografy i zrobić sobie zdjęcia ze swoimi idolami. Jeżeli urodziny, to nie może zabraknąć tortu babeczkowego Galerii Galena, który będzie wyjątkowym zwieńczeniem tego wydarzenia i zostanie podany o godz. 17.00.

W oczekiwaniu na występ Damiana Kordasa i Littlemooonster96! Klienci będą mogli skorzystać z przygotowanych promocji lub wziąć udział w konkursach, w których do zdobycia będą nagrody rzeczowe przygotowane przez sklepy działające w Galerii Galena.

To nie koniec atrakcji zaplanowanych na ten wyjątkowy weekend. W niedzielę 24 listopada o godz. 17.00 odbędzie się Wielki Finał Loterii Urodzinowej, podczas którego poznamy nowego właściciela samochodu marki ŠKODA FABIA! Obecność podczas losowania jest obowiązkowa, należy mieć przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem oraz dowody zakupu zgłoszone w Loterii.