GOTOWI NA SZKOŁĘ!


Już niebawem szkoła, więc najwyższy czas przygotować się na jej przyjście. W Galerii Galena znajdziesz wszystko co potrzebne, aby przywitać szkołę z KLASĄ – modne koszule i koszulki, spodnie, ciepłe kamizelki, bluzy z kapturem, buty i wiele niezbędnych przyborów szkolnych! A to wszystko w ponad 100 różnych sklepach.

Powitaj szkołę w dobry stylu, zrób zakupy w Galerii Galena i odbierz wyjątkowy gadżet: worek szkolny lub brelok do plecaka.

Co zrobić, by zdobyć szkolny gadżet?

 

W dniach 24-30 sierpnia zrób zakupy w Galerii Galena za minimum 150 zł (na maksymalnie 2 paragonach), zachowaj paragon i w niedzielę (30 sierpnia) zgłoś się do Punktu Wydawania Upominków, aby odebrać jeden z dwóch upominków. Do wyboru worek szkolny lub brelok z logo Galerii Galena.

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące promocji:

  1. Aby wziąć udział w Akcji Prosprzedażowej należy dokonać w dniach 24-30.08.2020 r. na terenie Galerii Galena zakupów za min. 150 zł przy możliwości łączenia maksymalnie 2 paragonów.
  2. Przez dokonanie zakupu rozumie się zakup towarów lub usług dokonany w formie płatności gotówką lub kartą płatniczą wydaną przez bank. W Akcji Prosprzedażowej mogą brać udział tylko paragony dokumentujące zakup dokonany gotówką lub kartą płatniczą wydaną przez bank. W Akcji Prosprzedażowej nie mogą brać udziału paragony dokumentujące zakup dokonany kartą podarunkową lub bonem podarunkowym.
  3. Paragony podlegają zgłoszeniu w wyznaczonym na terenie Galerii Galena Punkcie Wydawania Upominków, który czynny będzie w dniu 30.08.2020 r. Punkt zlokalizowany będzie na pasażu obok wejścia głównego do galerii. Przedstawione przez Uczestników paragony zostaną opieczętowane przez Hostessę.
  4. Akcja trwa do 30 sierpnia 2020r. lub do wyczerpania się puli upominków.
  5. Każdy Uczestnik może otrzymać tylko jeden gadżet.

Przy odbiorze gadżetu Uczestnik zobowiązuje się do wypełnienia protokołu . Treść protokołu stanowi Załącznik nr 1 Regulaminu akcji.

Szczegóły dotyczące akcji znajdują się w REGULAMINIE.