27 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo film „Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Kina sieci Multikino mają do widzów wiele filmowych propozycji na wielkanocny weekend. 30 i 31 marca kina będą otwarte od 14.00 do 22.00, a 1 kwietnia od 10.00 d0 22.00. W repertuarze widzowi znajdą między innymi film „Diuna: Część druga”, „Biała odwaga”, „Budda. Dzieciak ‘98”, „Kung Fu Panda 4” i „Za duży na bajki 2”.

Ponadto będzie można wybrać się na seans premierowego filmu film „Godzilla i Kong: Nowe imperium”. Kinowe monsterwersum firmy Legendary Pictures, po wybuchowym widowisku Godzilla vs. Kong, prezentuje zupełnie nową przygodę. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. „Godzilla i Kong: Nowe imperium” dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.