WARSZTATY LAS W SŁOIKU

Las w słoiku, czyli miniaturowych rozmiarów ekosystem szczelnie zamknięty w szkle może zawitać na stałe do Twojego domu, jako piękny element dekoracji, który ubarwi domową przestrzeń w mieście. Wystarczy wziąć udział w bezpłatnych i kreatywnych Warsztatach, podczas których za pomocą 30 cm słoja będzie można odtworzyć naturalne środowisko leśne, umieszczając w nim podłoże, żywe rośliny i artykuły dekoracyjne.

Na kreatywne warsztaty zapraszamy osoby pełnoletnie oraz dzieci wraz z opiekunami. Podczas Warsztatów każdy uczestnik otrzyma materiały niezbędne do przygotowania miniaturowego lasu oraz uzyska cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji. Stworzoną własnoręcznie kompozycję będzie można zabrać do domu lub podarować bliskiej osobie.

Warsztaty odbędą się 27 lipca, w godz. 13.00-19.00 przy wejściu głównym do Galerii Galena. Aby wziąć w nich udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i wysłać go na adres mailowy galeriagalena@panova.pl. Warsztaty będą odbywać się, co godzinę, a w jednych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 20 osób. O zakwalifikowaniu się będzie decydować kolejność wysłanych zgłoszeń. Jeśli zabraknie miejsc lub zapomnisz wysłać zgłoszenie to nic straconego, ponieważ do grupy będzie można dołączyć również spontanicznie w dniu Warsztatów.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN