ALE JAJA!

Bez kolorowych pisanek trudno wyobrazić sobie Święta Wielkanocne. Nie zabraknie ich także w Galerii Galena. Do przygotowania pisanek w rozmiarze XXL zaprosiliśmy dzieci 9 szkół podstawowych w Jaworznie. 4 kwietnia mali artyści za pomocą kolorowej bibuły, farby, kolorowego papieru i innych artykułów papierniczych stworzyli wielobarwne i zdobione cudeńka.

Wielkanocna ekspozycja będzie zdobić plac przy wejściu głównym do Galerii Galena przez dwa tygodnie, a spośród kolorowych Megapisanek chcemy wybrać tą najładniejszą i nagrodzić jej twórców.

Aby wybrać najciekawszą, najbardziej oryginalną Megapisankę, wystarczy zrobić zakupy za min. 20 zł i odebrać kupon do głosowania w Punkcie Konkursowym. Za każde wydane 20 zł przysługuje 1 kupon. Głosowanie potrwa do 19 kwietnia. Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody:  zwycięska szkoła otrzyma telewizor, a autorzy projektu otrzymają nagrody rzeczowe.

Atrakcyjna nagroda czeka też na głosujących, którzy wypełnią zadanie konkursowe i udzielą odpowiedzi na wiosenne pytanie konkursowe ,,co dodaje kolorów Twojemu życiu?”. Do wygrania  jest rower marki Romet LTD EDITION, który umili niejedną wiosenną przygodę.

Wyniki Plebiscytu na najciekawszą Megapisankę i Wiosennego Konkursu zostaną ogłoszone
30 kwietnia na stronie www.galeriagalena.pl

REGULAMIN PLEBISCYTU NA NAJCIEKAWSZĄ MEGAPISANKĘ ORAZ WIOSENNEGO KONKURSU