Dzień Dziecka w Galerii Galena będzie trwał aż 5 dni! Od 1 do 5 czerwca na dzieci czeka moc atrakcji!
Na pasażu przy głównym wejściu powstanie rowerowy tor przeszkód dla najmłodszych. Przez 5 dni dzieciaki będą mogły sprawdzić swoje zdolności w jeździe na rowerze, a także zdobyć nowe umiejętności w zakresie jazdy na dwóch kółkach. Nie zabraknie także zabaw i quizów dotyczących bezpiecznej jazdy na rowerze i poruszania się po drodze.
1 czerwca Galenę odwiedzą Policjanci z Komendy Miejskiej w Jaworznie. Poprowadzą zajęcia dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach, nie tylko na rowerze. Około południa Galenę odwiedzą także Strażacy, którzy zaprezentują sprzęt strażacki. Będzie ich można spotkać na placu przed wejściem głównym do galerii.
Jeszcze więcej atrakcji czeka nas w weekend 4-5 czerwca. Na placu przed Galeną pojawią się dmuchańce, stanowisko z malowaniem buziek, będzie można podziwiać pokazy akrobacji rowerowych. Niespodzianki dla dzieci przygotowało także Multikino. Oprócz wielu ciekawych filmów (Angry Birds, Alicja po drugiej stronie lustra, Księga Dżungli, Kung Fu Panda3), w Multikinie będzie można spotkać postaci z bajek i skorzystać z atrakcji kącika zabaw.
Dzień Dziecka w Galenie to atrakcje nie tylko dla najmłodszych. Wszyscy będą mogli skorzystać w tych dniach z bezpłatnego serwisu rowerowego. Przeglądy rowerów odbywać się będą na placu przed Galeną.
Serdecznie zapraszamy.