Przemycają w kieszeni cukierki, serwują dokładki pyszności, przymykają oko na wszelkie wybryki i są mistrzami w rozpieszczaniu! ♥️ Czyli kochani Babcie i Dziadkowie!

22 stycznia (sobota) w godzinach 13:00-18:00 w Galerii Galena organizujemy DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

Będzie to okazja na rodzinne spędzenie czasu, stworzenie dla Dziadków unikalnego prezentu oraz świetną zabawę! Sami zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

  • Strefa warsztatowa – stwórz kreatywny prezent dla Dziadków! EKO Torba Handmade dla Babci i Dziadka – Własny pomysł, własny autorski projekt, własnoręczne wykonanie… Tak najkrócej można określić ideę, która przyświeca przy opracowaniu warsztatu dla dzieci na ekologiczną torbę dla babci i dziadka. Uczestnicy warsztatów używając specjalnych pisaków sprawią, że wykorzystywane przez nich torby nabiorą indywidualnego charakteru, a świadomość posiadania tak wyjątkowo wyglądającej torby dostarczy pozytywnych emocji jej właścicielowi niezależnie od jego wieku. Ramki DIY– Czyli udekoruj ramkę na wasze wspólne zdjęcie. Dzieci za pomocą akcesoriów plastycznych wykonują ramkę dla dziadków. Stwórz własną dekorację zamknięta w słoiku – Dzieci za pomocą przygotowanych akcesoriów wykonają piękne i kreatywne dekoracje.
  • Warsztaty balonowe, podczas których dzieci stworzą zwierzątka, kwiaty, miecze czy kapelusze, rozwijając przy tym swoje zdolności motoryczne. Warsztaty odbędą się w trzech cyklach o godz. 14:00, 15:00 i 16:00.
  • Fotobudka z rozmaitymi gadżetami i dekoracjami!
  • Konkurs z nagrodami! Dla wszystkich małych uczestników w godz. 13:00-16:00, przygotowaliśmy konkurs na najładniejszą laurkę wykonaną dla Dziadków. Dzieci swoje prace będą wykonywały za pomocą dostarczonych materiałów plastycznych. Jury wybierze 3 prace które zostaną nagrodzone bonami o wartości 100 zł do salonu SMYK. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy!